Říjen 2011

Breyer Competition!

16. října 2011 v 2:02 | Steeple [Dede] |  × Novinky !!!
Musím říct, že už vážně nevím, na co se těšit.
Prázdniny skončily, ALS je za námi a BC také - Vánoce utečou jako voda, a co potom? Škola, správně!
Ale nepředbíhejme :) 15.1o. se totiž na pražské Hůrce konala Bebetkou a Vivi pořádaná Live Show s názvem Breyer Competition. Jasný a výstižnýá název :)

Vyrazila jsem kolem dvanácté s Ginny z opačné části Prahy. Když jsme dorazily do luxusní restaurace Manhattan, už jsme byly skoro komplet a tak se začalo výborným oběděm.
Pak přišly zmatky, které k Live shows patří, a samozřejmě výstavy :) Tam jsme si vedli opravdu skvěle a myslím, že každý si odnesl alespoň diplomek. Nejhojnější účast byla asi v kategorii OF Tradi Light Breeds, kde jsme zabrali jeden velký ring + menší. A pak, po všech vystavovaných koních, přišla Performance a poté i scénky - byla jsem ve svém :)
Celá Live show byla pořádána v takovém "rodinném kruhu". bylo nás tam méně alejak se říká, méně je někdy více. BC jsem si maximálně užila a musím říct, že na lepší Live show jsem snad nikdy v životě nebyla.
Strašně se mi líbilo místo konání a také to, že ringy byly v jiné místnosti, výborný oběd (nehehe :D) a také skvělá parta lidí a úžasné pořadatelky :)
Moc holkám děkuji za uspořádání a doufám, že se bude příští rok taková akce opakovat :)

Big Red

4. října 2011 v 10:24 | Steeple
--- foto doplním ---
Rodokmen | Fotogalerie

Jméno: Big Red
Význam jména: Přezdívka legendárního dostiháka Secretariata.
Říkáme mu: Redík, Bigouš, Zázrak, zlatíčko
Plemeno: Thoroughbred
Pohlaví: Hřebec
Zbarvení koně: Chestnut
Zaměření: Dostihy
Věk: 2008
Výhry a ocenění:
---
Rodiče:
Matka: Somethingroyal
Otec: Bold Ruler

Potomci:
O něm, popis
Bigoušek je naše zlatíčko. Je to temperamentní mladý hřebec Anglického plnokrevníka. Pod sedlem je velice akční, proto ho mohou jezdit jen dospělí zkušení jezdci. Na svůj mladý věk se zúčastnil Autumn Live Show (10/2011) a měl to spíše pro nasbírání zkušeností do další výstavní a dostihové kariéry.