Září 2011

GG na procházce :)

22. září 2011 v 8:57 | Steeple |  × Fotečky koní
A ještě jedna prázdninová sada fotek z PNH vyjíéžďky Sáry a Pralinky :)


Já jsem ale hloupá!

4. září 2011 v 19:12 | Steeple |  • Dny ve stáji
***
Já jsem ale pitomá, vždyť 31.8. slavila naše stáj druhé narozeniny! :)
Samozřejmě jsem si vzpomněla, ale byla jsem tak zaneprázdněná, že jsem si ani na tohle neudělala čas. Připomněla mi to až Kiiki, která také slaví a přeju celému RP vše nejlepší :)

Holky to oslavily následovně - osedlaly si naše tři nespolehlivější koně, a to Anglie Lussy, Káťa Justyho a Sára Desirée a vyjely si na úžasnou vyjížďku do míst, které objevily teprve nedávno - ke skalám, tryskem po louce a pak koníkům smočit kopýtka do malého potůčku jménem Rokytka, který u nás protéká. Prostě úžasná a pohodová vyjížďka :)

A ještě jedna méně důležitá informace: Zítra odjždím do pátku na seznamovák do Žihle s novou střední. To bude sranda, kolem stovky nových lidí =D Takže všecko kdyžtak vyřídím potom, kdyžtak jsem na telefonu :))


Škola volá! - Volá vola!

1. září 2011 v 11:46 | Steeple |  × Novinky !!!
Aaaahoj lidi :)
Tak se zas ozývám. Musím říct na rovinu a hned na začátku, že pokud teď byla moje aktivita hrozlivá, tak nechci vědět, co bude následovat.
Dneska jsme, jako ostatně většina (nevím, kdo začíná až pátého ^^) byli poprvé ve škole. Poprvé po prázdninách? Poprvé v nové škole? U mě platí oboje. Dnešním dnem jsem otevřela bránu do nového světa (ach, to zní romanticky, ale rozvrh už je spíš hororový =D). Jsem na Střední odboré škole pro administrativu Evropsé unie, .. obor dprovoz diplomatických služeb. Uf. No třída je parádní, je nás tam 30 a asi jen 7 kluků (ale stojej za hřích, mm :D :D) a celkově si zatím rozumíme. Ale zítra už máme odpoledku, sedm hodin a učíme se. Dál pro příklad i 9 hodin, osm i deset prosím :)
Chěla bych se vám víc věnovat :( Ale škola, víte co.
A co vy, jak jste uspěli první den ve škole vy? :)