Květen 2011

Dva hnědáčci

28. května 2011 v 16:12 | Steeple |  Fotogalerie FwS
Protože jsem nemocná a nemůžu ven, vzala jsem si do hledáčku dva Schleichy - bílou Andalusku a černého Mustanga, a už to jelo =D
Já jsem s výsledkem vcelku spokojená. Líbí se mi hříva té klisny :)
Kobylka dostala jméno Catch Me [Keč Mý] a je to drezúrně založená hannoverka,
hřebec je Asta La Vista a je to takový náš nezkrotný quarterek :)


Sluníčko :)

23. května 2011 v 19:14 | Steeple |  × Fotečky koní
Ano, když vylezlo po ránu sluníčko, vytáhla jsem Sluníčko a šlo se fotit :D

Pralinka po druhé :)

23. května 2011 v 18:53 | Steeple |  × Fotečky koní
Pralinka když trénovala se Sárou. Nebo Sára, když trénovala s Pralinkou? Enjoy ;)

Kde se flákám?

21. května 2011 v 9:54 | Steeple |  × Novinky !!!


Kde se ta Stýp fláká, co se s ní děje? Je týden po CSE a já ani nenapsala report, ale abych se přiznala, moc se mi do nějakého delníšho článku nechce, takže bych to shrnula tady. Z mého pohledu bych řekla, že CSE byla vydařená akce, sice měla nějké ty chyby, ale myslím, že na naší první Live Show to bylo povedené. Sešlo se nás přes dvacet a ještě jsme čekaly na El a Pompin, ale pak se hned začalo s výstavami :) All Round Winnera získala Lintina Suki, která je opravdu nádherně propracovaná, má mohair rousy, hřívu i ocas a je to samozřejmě kobylka! =D

A co u nás ve stáji? Na FwS jsme se bohužel nemohli zúčastnit druhého kola CBG Drezúry a myslím si, že to ani nevadí, netipla bych se ani mezi prvních pět :) Takže se ve stáji BS připravujeme na paradrezúru, kterou pojede Sára s Pralinkou :) Jezdí spolu ven na vyjížďky, na tréninky, ale také dělají PK a Sára Prali lonžuje. Prostě tréninky jak mají být :)

Dneska hodlám nafotit Sunnyho v hale a fotky do Paradrezúry, možná ještě někoho venku :)
Tak se mějte, děvčata ;)

2.0 design

15. května 2011 v 21:14 | Steeple |  × Designy
Prvně jsem si řekla, že to bude takový design s mišmašem fotek, ale jakmile mě praštila do očí fotka nádherného fríse (nejspíš) při západu slunce a krásně upravená, nemohla jsem odolat :)
Menu zůstalo stále vpravo a je hned vedle záhlaví, které je pod menu zprůhledněné. Vlevo je nápis "Soukromá stáj Blue Star". Vše je do červené barvy a chystám se udělat novou ikonku :) Snad se líbí.Čím žijeme?

12. května 2011 v 11:39 | Steeple |  Collectors Spring Event
Jediné, čím v poslední době žiju (výjma mé malé maličkosti ;D Fejsbukáři vědí :D) je Collector's Spring Event. Máme diplomy, které dnes nadepíši, protože kategorie jsou definitivní. Dodělám nějaké zbývající stuhy za první místo a opráším koně, které vezmu. Kteří to tedy nakonec budou? Dole je anketa, hlasujte :) Horseen bere rozhodně svou úžasnou CM GG Valentine a samozřejmě i Eddieho, a Ginny svého roztomilého Goffíka a Boulboulka. Já jsem ochotná vzít dva - tři koně (spíš dva), tak hlasujte v anektě tedy. Vybrala jsem takové ty oblíbené, ale samozřejmě by nebyl problém vzít třeba i Scaryho nebo nějakého SM, kdyby někdo chtěl.

Zítra - eh, tedy v pátek - jdeme na "Statek" (jak se tomu místu říká) a vytiskneme cedulky s ukazateli a šipkami na CSE, které potom připevníme ke sloupům a lampám, aby jste trefili :) Pak rozhodíme stoly, vytáhneme kokardy a stuhy a vše patřičně označíme.

Lidi, nezapomeňte na vstupné, které je 150,-. je v tom započítán především oběd a pití. Bude se vybírat při vstupu, prosím, hrajte fér a přihlašte se, pokud si Vás nevšimneme.

Moc se na Vás všechny těšíme!! ♥ ;)

PS: Příjezd na akci je na oběd - tedy začíná se oběděm. Začátek je ve 12:00, ale můžete jezdit tak do půl jedné :)

Steeple.

Konec!

8. května 2011 v 12:00 | Steeple |  × Ostatní :)
Dnes, 8.5.2011 končí přihlašování koní i lidí do CSE!! Výhry máme, diplomy také, kokardy i stuhy... A moc se na Vás všechny těšíme :)

Jinak, přemýšlely jsme s Horseen a Ginny, zdali vzít i naše nějaké třeba cenné BH na výstavu. Tak pokud budete chtít vidět nějaké BH, ať mé, Horseeiné nebo Ginny, pište sem :)
S největší pravděpodobností vezmu já Ethaena, Sunnyho a Catalina. Hors Marcipánku, Ciri (omlouvám se za případné zkomolení jména :D) a Eddieho, a Ginny Boulboulka,Garfielda a asi nejspíš toho custom Sheika.

Tak co?


Co na FwS?

7. května 2011 v 12:00 | Steeple |  Novinky na FwS
První novinkou asi bude, co se stalo ve výběhu. Energis se nějakým záhadným způsobem dostal ke klisnám, a když běžel za svou Kissy Missy, u které zrovna stála Blacky, docela se pokopali. Ale naštěstí se nic nestalo. Lisa a Andy vzali koně do haly (Tradků, ehm :D) a prošli se s nimi, aby zjistili, jestli jsou v pořádku. Blacky je fit, ale Energis má škrábnutí na pravé straně zadku - vždyť také jo, nemá co lézt ke klisnám :D Zjistili jsme příčinu. Jedno břevno bylo spadlé, zřejmě po včerejším lijáku a buřině,, takže nedělalo Energisovi, mladému plňasovi problém je přeskočit a dostat se tak za svou láskou a malou Sisi :D No, to je asi všechno. Jinak se toho u nás nic moc nedělo. A trénujeme na CBG drezúru :)
Fotky haly a Pralinky při PNH

6. května 2011 v 12:00 | Steeple |  × Fotečky koní
Konečně jsem se dokopala k tomu, přidat sem fotky. Snad se Vám hala líbí, já jsem z ní nadšená. Líbí se mi hlavně proto, že jsem ji celou dělala sama - ano, i přibíjela hřebíky. Nechtějte vědět, jak to dopadlo =D Ale výsledek je dole, pod perexem.