Únor 2011

1. - Kripton Seni II.

28. února 2011 v 21:22 | » Steeple © 2011 « |  × Modely koní
Jako první se Vám představí nádherný hřebec, zástupce plemene Pura Raza Española (PRE), neboli Andalusian. Je na moldu například Calienteho, Templada, Black Andalusiana či Breast Cancer Benefita.

Následující text i foto jsou převzaty z originálních Breyerových stránek. www.breyerhorses.com . Text je přeložený mnou a Google překladačem :-)

O rubrice Modely koní

28. února 2011 v 21:06 | » Steeple © 2011 « |  × Modely koní
Zdravím.

O čem převážně tato rubrika je, k čemu "slouží"?

Myslím, že tuto rubriku má hodně lidí a já se alespoň nebudu užírat tím, že kopíruji. Uvedu například Sii, která se zaobírá především velkými koňmi, kiiki, ale i ostatní.
V této rubrice budu představovat jednotlivě modely koní, nebo sety. Pokusím se napsat přehledné info a můj popis, popřípadě popis od výrobce. Doufám, že se Vám rubrika zalíbí.

První - Kripton Seni II.

Zábava, soutěže, modely koní,...

28. února 2011 v 21:01 | » Steeple © 2011 «
•••
•••
•••

Lenny na vyjížďce

27. února 2011 v 19:35 | » Steeple © 2011 « |  × Fotečky koní
Dneska si pro změnu vyjeli Angie s jejím milovaným Lennym :-) Tak vzhůru do fotek.

Live Show?

27. února 2011 v 19:15 | » Steeple © 2011 « |  × Novinky !!!

Já, Horseen a Ginny jsme se domluvily uspořádat Live show. Pokud jste z Prahy, nebo jste ochotni si udělat čas, čtěte dál.

LS by se uskutečnila v Praze, v Dolních Počernicích, v penzionu Český Statek, kde pracuje můj táta jako hlavní kuchař, takže by bylo jídlo levnější a rezervace zadarmo.

Je tu několik dat, a pod článkem anketa, kdy by se Vám to hodilo nejvíc. 14.5. a 21.5. je sobota, 15.5. a 22.5. neděle. Tak hlasujte. A prosím ty, co vědí, že na 100% nepojedou, ať nehlasují. Děkuji :)

Samozřejmostí by byla nějaké ty úvodní kecy ( ), dál pak samozřejmě výstava, přičemž by byla soutěž rozdělena do několika kategorií, zvlášť pro BH, PS a Schleichy dohromady s Papo, Bullyland, Collecta a podobně. Velikosti u BH by se také rozdělily a customy a "OFy" také zvlášť.
Dál by byl určitě oběd, a to nějaká mňamina, smažák s hranolkami (pro vegetariány =DD) nebo řízek s hranolkami... prostě klasika :D
Potom přestávka, třeba půl hodinky. Byla bych ráda, kdyby dorazila Appa s tím, že by si mohl kdokoliv cokoliv objednat předem a Appa by to dovezla, jako na CLS. Ale samozřejmě nechci aby dorazila jen kvůli tomu! :)

Ceny by byly zajištěné. Takže, kdo se hlásí? =D (Mimochodem, kdyby něco, tak toto realizujeme všechny tři, jako já, Horseen a Ginny, takže případné dotazy i jim, nejen mně =D)

Takto vypadá "místnost", kde by jsme byli my - je velká, jsou tam stoly a krbíček =D Stoly by se srazily k sobě na jednu stranu, až bude výstava.

Vstupné: 100 Kč, jinak to prostě nejde. My nevyděláváme, a potřebujeme zaplatit oběd, kokardy, ceny atd. Takhle jsme se domluvily s Horseen a Ginny.


A stránky jsou:

Tak, tak :D

Hustone, máme problém!

25. února 2011 v 21:36 | » Steeple © 2011 « |  × Novinky !!!
A to že velký. Nechci se nějak extra rozepisovat ale musím Vám to říct, i když tu je riziko, že si to pachatel přečte.
Ach jo, zase já! Nechci se litovat, pche, na to já nejsem, ale jsem v průseru.
OK, tak já Vám to teda řeknu. Nejprve bych nás ale ráda představila.
Já, Steeple. Obyčejně neobyčejná holka ze zapadákova jménem Kyje. Navštěvuji devátou třídu a hlásím se na diplomatické služby, ale to asi víte, netřeba zmiňovat.
Natálie, neboli Naty. Chodí se mnou do třídy, nikdy jsme se nijak extra nebavily a všechno bere s lehkým humorem. Jde na kadeřnici, už je přijatá.
Valentýna, ála Vali. Chodí do šesté a dřív jsem si o ní myslela nehezké věci. Nemělo by se ale soudit podle obalu, poznala jsem, že je fakt moc fajn.
A poslední, Kristýna zvaná Kika. Přijela z ukrajiny, je tu asi půl roku, chodí do sedmé a mám jí docela ráda.
Začalo to tím, že někdo založil falešný profil na facebooku Natálii. Natálka xxx, doslova, ale teď jakoby se po něm slehla zem. Tento človíček, který se asi hodně nudil si přidával Kiku a lidi z jejího domu a nějaké ukrajince, které ani Kika nezná. Pořád jí tento falešný FB psal a vydával se za Naty, psal různé blbosti jako že je ve třetím měsíci těhotenství a podobné blbosti. Jako profilovku měl fotomontáž, tělo Vali a hlavu Naty. Udělala jsem si pokus v PF a výsledek byl.. strašidelný. Té fotky jsem se doopravdy bála.
Pak začal Vali otravovat smskami z netu - nikdo neví kdo to byl. Chtěl po ni sex a ostatní hnusárny. Že prý měla být včera v 9 večer na Václavském náměstí v Praze (dále jen VN). Samozřejmě tam nešla, a to jí v 1 dnešního rána přišla SMSka typu "kde jsi byla, mělas tam být. Pokud tam dnes v 9 nebudeš, zabiju tě". Samozřejmě jí to vyděsilo, ale smazala sms s tím, že to je nejapný vtípek od nás ze školy. Později se ale ukázalo že není. Věděl o tom učitel. Dozvěděla jsem se o tom i já a Naty a začaly jsme jednat. I Kika se to dozvěděla. Učitel, naprostej "antišikaňák" obešel osobně každou třídu na 2. stupni a všem jasně naznačil, oč jde. Nikdo nevypadal podezřele a hlavně, nikdo ze školy to nemohl udělat, tím jsem si na 120% jistá. Mám pro to své důvody.
A co potom? Voláme Kikině a ta nám oznámila, že jí přišly další smsky. Už i ona. Ale i já. Psalo se: "Kristýno, Ty, Valentýna a Adéla na VN v 9 večer. Dneska. Nebo Vás zabiju. Vím, kde bydlíte". (Mimochodem při psaní této věty se mi sevřel žaludek a srdce mi jednou vynechalo). Samozřejmě nikam nejdeme, už je dávno po deváté, ale já nezamhouřím oka. Děsně se bojíme. Volaly jsme učitelce, daly jsme to vědět rodičům, ale i na linku bezpečí, kde jsem 17 minut mluvila s nějakou tou pedagožkou. Řeknu Vám, bojím se i pohnout, a to do slova a do písmene. No, asi jdeme na policii.
A já teď očekávám esemesky a děkuji za případné komentáře a podporu. Tu budu potřebovat víc než cokoliv jiného.
Bojím se o nás všechny. A omlouvám se za neschopný článek.

BSR Adagio na procházce (část II.)

24. února 2011 v 21:28 | » Steeple © 2011 «
A dneska si vyrazil i malý Adík :-) Snad se Vám fotky budou líbit. Jsou na stejném principu jako fotky Práji.
Omlouvám se, že jich je jen pár, ale já se jich nemohla nabažit, takže jsem sice cvakala jednu za druhou, ale skoro všechny byly stejné =D A jako bonusek je tam i Dinky, na konci =D

GG Pralinka na procházce

24. února 2011 v 16:23 | » Steeple © 2011 « |  × Fotečky koní
Dneska se na procházku vydala naše Pralinka.
Fotky ZDE

Žijůů =D

24. února 2011 v 15:14 | » Steeple © 2011 «

Wow, nové změny na blog.cz... A taky Stýpl se konečně ozvala!

Tak kde se flákám. Je únor. Ano, únor, konec února a za čtyři dny začátek března. A to u nás na škole znamená jediné - testy, testy, testy. Učitelé nás mučí a chtějí po nás spoustu známek předem, aby před čtvrtletkami měli spoustu známek v případě nerozhodných známek na čtvrtletí. Tento týden, teda za pět dní a dohromady 25 vyučovacích hodin jsme psali... 8 testů. Je to normální? Pche, pro mě fakt ne.
Ale co mě dál zaměstnává - ředitelce naší školy jsem ukázala BSR. Strašně se jí to líbilo a žádala mě o to, abych spravovala stránky školy... Takže úúúplně všechno znova, úplně nové stránky. Jelikož je s HTML práce (neříkám, že s tím neumím!!) tak jsem se rozhodla pro webnode. Je to totiž opravdu nejlepší řešení pro komerční stránky. Naše adresa je http://www.zssimanovska.webnode.cz . Tak se můžete podívat.
Včera jsem popadla Práju a vyběhla ven fotit, fotky jsou ex-tra-va-gan-tní! :D Lépe řečeno exotické. Proč zrovna toto slovo? jelikož jsem si na něj nemohla vzpomenout asi celou půl hodinu a pak mi kamarádka Denisa to slovo připomněla. A tak jsem ve škole celou dobu bláznila a opakovala slovo e-xo-tic-kéé jak blázen. Nu, Vy mě znáte :-)
A teď jdu se psem. Koho mám vzít, Adagia nebo Green Day? Proaďte! Adagia.


Nabízíme Vám

21. února 2011 v 12:09 | » Steeple © 2011 «
I my, jakožto právoplatní majitelé a provozovatelé stáje jsme se rozhodli udělat všem našim zájemcům dobré nabídky.

Můžete si u nás ustájit svého čtyřnohého miláčka za dobré ceny se skvělým zacházením.

Pro Vaši ratolest již od deseti let. Skvělé výhody, možnost složení ZZVJ a dvakrát týdně na koni ´+ jedenkrát službička :-)

Postupně budeme doplňovat.