Leden 2011

Výsledky PS January 2011

30. ledna 2011 v 12:28 | » Steeple © 2010 « |  × Úspěchy našich koní
A je tu vyhlášení Photo Show January 2011.

Pralča s Angií

29. ledna 2011 v 14:59 | » Steeple © 2010 « |  × Fotečky koní
Protože byla Angie chudák nemocná, tak se dostala poprvé pořádně ven s Pralčou až dneska. Omlouvám se, že mám tak málo fotek, ale pak se mi vybil foťák.


IX. deníček

28. ledna 2011 v 21:12 | » Steeple © 2010 « |  × Deníček
A pár fotek dnešního tréninku Tinky a Lisy. Bylo to boží  je sledovat, Tinky za Lis běhala i bez ohlávky jako pejsek! A dokonce se při cvalu postarala i o to, aby cválala krásně pomalu a srovnaně a neshodila Lisu, když na ní jela bez držení ♥ Ty holky umějí překvapit! :)

Steeple ©

Nestíhám, nestačím!

27. ledna 2011 v 18:05 | » Steeple © 2010 « |  × Novinky !!!
Je to tak, mám teď opravdu fofr. Od pondělí do pátku jezdíme 7.A + 8.A + tři lidi z naší devítky na lyžák někam k Praze. Je to takový kopeček, ale kolik škody už napáchal, parchant jeden =D Je dost prudký.  Například ve středu, kdy se říká, že je kritický den, jsem najížděla na skokánek a nabrala jsem takovou rychlost, že jsem předem věděla, že to už nedám. Vylétla jsme asi metr do vzduchu, vypadla mi jedna lyže, já na zemi hodila kotrmelec a válela sudy dolů asi metr, dva. No samozřejmě mě pak začalo bolet to koleno =/ Ale jinak parrrrráda. Taky nám dneska učitel s učitelkou udělaly slalom z pravých slalomových tyčí, takové velké modré. Taky to byla pecka. V autobuse je hrozně hroznová sranda, prostě bezva. Ale kamarádka, spolužačka Martina mě poslední dobou pěkně štve. Já jí pomáhám, radím a dělám jí testy, a ona se na mě pak úplně vyprdne. Myslím, že to všichni známe, jaký je to pocit.

A nesvítí sluníčko, takže nebudou fotky a v zásobě už taky žádné nemám :(
Momentálně píšu Stádo Divokých koní, ale úplně od začátku, úplně znova a má to úplně jiné postavy a trochu jiný poupravený děj. Až to bude hotové, možná Vám to sem prdnu ;D

Tak se mějte! :-) Možná se někdy zdržím na facebooku.

Steeple ©
Prája ;D

All Stars team!!!

24. ledna 2011 v 18:56 | » Steeple © 2010 « |  × Videa
Udělala jsem, dle mě krásné video pro naše reprezentanty. Myslím, že to bude opravu ukrásná památka.Pralinka - fotogalerie

24. ledna 2011 v 18:30 | » Steeple © 2010 « |  × Fotečky koní
• • •
Dneska si na jízdárně na volno zaběhala naše GG Pralinka. Veterinářka chtěla zjistit, jestli je po porodu v pořádku, má vše jak má být a jestli nekulhá. Nakonec jsme s radostí zjistily, že je v pořádku a že vypadá po porodu opravdu krásně, ani tolik nepřibrala.
gigi

VIII. deníček CBG

24. ledna 2011 v 18:14 | » Steeple © 2010 « |  × Deníček
Dále jsme si pro Vás připravili enduranci, vytrvalost, distanční ježdění, jak kdo chce. Nakonec jsem se rozhodli vysadit Angii s Lenym, už proto, že Angie je v 8. třídě a záleží jí na vysvědčení kvůli středním školám a Lenny by to sice uběhl, ale ale by na něm byly následky. Takže jsme sáhli po skvělém jezdci Anydm a po vytrvalé a houževnaté kobylce achala Twenty.

Andy se nám zpovídal, že jim to spolu zezačátku moc nešlo. Prý už asi měsíc neseděl na koni a jen pracoval ze země s Wolkiem, ale včera sedl na Twenty s tím, že musejí trénovat na CBG, jak Twenty, aby to uběhla, tak Andy, aby byl schopný rozdělit Twen sílu.
Když si na Twenty sedl Andy poprvé, několikrát byl málem na zemi. Nevěděl, že je kobylka tolik citlivá na pobídky a tak paličatá. "No jo, kobyla," řekl nakonec.
Dneska se jim ale podařilo jakž takž si padnout do noty a karta se obrátila. Najednou oběhli celé pole ve cvalu s přestávkami, zkárkta jim to šlo. Andy si taky vyzkoušel běžet vedle Twenty ze země, která klusala - aby zjistil, jestli musí být rychlý, jestli sebou Twen necuká a jak je vlastně rychlá v klusu ze země ona. 
Myslíme, že do CBG se z nich stane úžasný "pár".

vytrvalost

Řetězák

23. ledna 2011 v 20:13 | » Steeple © 2010 «
1. Co má znamenat tvá přezdívka?
Dřív jsem byla Haflingerka ale přišlo mi to dětinské. Pak, nějakou chvíli po Velké Pardubické tuším že 2009 jsem si vymyslela "Steeple" podle Steeplechase, ale v překladu to znamená "kostelní věž". Takže na zahraniční stránky se podepisuju buď jako Adele nebo jako Steep, což je v překladu o trochu lepší, a to "strmý" =D

2. Vzpomeneš si, co tě přivedlo k blogování?
Ani nevím. Snad jsem měla můj první web www.adule12.blog.cz , který už asi neexistuje, a později z něj byla virtuální stáj. Pa přišlo mnoho a mnoho dalších webů a stránek, ale Blůstárko z toho vyšlo zatím nejlépe :))

3. Jaké jsou tvé oblíbené knihy?
Miluju jakoukoliv knížku o koních, s podmínkou, a to žeby měla mít víc jak 200 stránek =D Jinak jí mám za dvě hodinky, ani ne, přečtenou. Vlastně jediné, co mě v Pony clubu drží, jsou knížky. Jsou napínavé a dobrodružné. Jinak můj jiný oblíbený spisovatel (ne z PC) je Dick Francis. Pokouším se číst i mamčiny knížky, ale většinou skončím u dvacáté stránky a dál se věnuji koním =D

4. Událost, která definitivně změnila tvůj pohled na svět?
Lidi okolo mě. Jakmile jsem začala "dospívat" a názory ostatních na mě mi přestávaly být "jedno", začala jsem se čím dál tím víc uzavírat do sebe. Teď už nedokážu říct ani své nejlepší kamarádce, že mě něco trápí - hned si myslím, že jsem sobecká a zjímám se jenom o sebe. Lidi kolem mě (ze školy atd., vás nemyslím! =D) mi úplně srazili sebevědomí k bodu mrazu. Svět je totiž děsně nespravedlivej a lidi jsou jenom verbeš co tu všechno kazí.

5. Oblíbená barva. Popřípadě uveď co na ní vidíš.
Modrá, modrá, modrá, modrá, modrá =D Do ní jsem úúplný blázen =D Modrááááááá =D Bůůů =D

6. Jaké je tvé astrologické znamení a jak moc se ztotožňuješ s jeho vlastnostmi? Můžeš i říct, které vlastnosti na tebe vůbec nesedí, i když by ti měly být dány do vínku.
Já jsem blíženec a i mamka říká že to ke mě sedí. Říká se, že blíženci mají dvě tváře - u mě je to z jedné strany strašně ochotná, klidná, dobrotivá, pomáhavá, milá a kamarádská holka, klidná, taková šedá myška co každýmu se vším pomůže a dovolí všem, aby se jí vyplakali na rameno. A moje druhá strana je ta bláznivá holka, co se směje s kámoška dokuď nelapá po dechu, která je střelenej blázen, mluví dřív než myslí, na co sáhne to rozbije.. =D Prostě puberťačka =D

7. Filmy ke kterým se vracíš.
Rozhodně Spirit, to je filmík mýho dětství. Na něj jsem koukala asi už jako malá a pořád se mi líbí, mohla bych na něj koukat 100× po sobě a nikdy by mě neomrzel. Pak mám ráda filmy od Disneye a horory. Ale poslední dobou mi k srdci nejvíc přirostl Občanský průkaz, protože v něm mám svého vysněnýho kluka a ten je prostě... kouzelnejúžasnejdokonalejprostěúplněksežrání.. teda ten kluk =D

8. Co si myslíš o nadpřirozených silách, magii a věštění budoucnosti? Máš s tím nějaké zkušenosti?
No.. já nevím. Rozhodně věřím v minulý a budoucí život. Asi Vám to bude znít jako pitomost, ale můj pes prostě musel být člověk. Ano, Dinky. On prostě.. má strašnou chuť mluvit, vždycky.. jako kdyby se mu něco zadrhlo v krku a on nemohl říct to, co chtěl. Prostě.. to musíte prostě vidět. A ty jeho výrazy jsou jako člověk. Říká se, že psi nemají výrazy, ale on jo.. on umí být smutný, veselý, umí se dokonce i smát, nekecám, má taky drzé pohledy, ale i oddané a přátelské. A v budoucí proto, že prostě život nekončí. Můj spolužák (bývalý) říká, že smrt není konec, že to je jen přestupní stanice. To je hezké.

9. Existuje lahůdka, pro kterou klidně zabiješ?
Nezabíjím, ale lahůdkou pro mě je pohled z koňského hřbetu =P né, vím jak to myslíte. Tak miluju čokoládu, nejlépe 100% hořkou, mmm :) A čokoládové fondue =D Mňam. Né, už nic nepíšu, nebo zas budu mít hlad! =D

10. Tvůj názor na Lady Gaga :P
Ále tak oblíká se příšerně, i tak vypadá, ale písničky má kůl.

A nějaké moje fotky, kdo nechce mít konjuktivitidu neboli zánět spojivek,  neklikejte na celý článek =D

CM Resin Pharaoh's Pride

21. ledna 2011 v 21:38 | » Steeple © 2010 « |  × CM BH
alší do rubriky CM koní. Dneska je to Artist Resign kobylka, která má krásné jméno Bint Tahsana. Zbarvení dapple grey.Myslím, že se kobylka povedla, má krásnou šňupinu a je dokonale vystínovaná. Má i jemné malé podkůvky, na první pohled téměř neviditelné. Jediné, co bych vytkla, je, že na krku ze strany kde nemá hřívu, má divně ohnutý krk, možná až příliž. A taky že mi na ní očka moc nevyniknou. Ale jinak je prostě božská. Má o ní zájem zatím 10 lidí a cena se vyšplhala na zhruba 5.600 Kč. Ale je nádherná.

Custom (1)

Co je u nás nového

20. ledna 2011 v 16:30 | » Steeple © 2010 « |  • Dny ve stáji
Ahoj, v první řadě se chci omluvit, že je tu teď víc písmenek než fotek, ale je to tím, že je hnusné počasí. Včera i dneska bylo krásně a svítilo sluníčko, ale já se na to mohla koukat jen z okna naší třídy. Jakmile jsem vystrčila nos s koníky ven, sluníčko se zamračilo, zalezlo a spustil se silný déšť nebo mohutná sněhová vánice. A to mě štve, chtěla jsem jít fotit Adagia při prvním malém tréninku a Pralinku pod sedlem poprvé s Angií.

Ale jak se u nás máme jinak.
V kryté hale dneska proběhlo vodění Adagia n a ohlávce. Nejdřív se vzpouzel a trhal hlavou, asi ho štvala to ohlávka. Ne asi al určitě ;) Ale už je hodný jako beránek, naštěstí si na to zvykl dobře, no, možná až moc dobře. Plnokrevník se v něm nezapře a proto na vodítku děsně uhání. Sára ho učila, že za tahání a draní se dopředu není žádná odměna, proto vždycky když začal tahat zastavila a chvíli stála nehybně na místě, což prckovi nedovolovalo jít dál.

Gigi si u nás taky už zvykla, její velmi dobrá kamarádka je samozřejmě Désire, jakožto zastánkyně stejného pohlaví i oni dvě si mají co "říct". Adagio většinou provokuje mamču a když jsou ve výběhu, tak dovádí s Candigem. Ale Justy docela žárlí na Pralinku, protože se Dejzy "baví" víc s ní než s Justym. No, uvidíme, jak se to vyvrbí, možná je budeme muset dát od sebe. Jo a Pralča taky usiluje o to, stát se hlavní klisnou ve stádě. Muhaha, to dostane brzy přes kopýtka =D

Jinak, nejezdíme. Jsou pořád mrazy, zima a v nepředvídatelně sněží, proto si holky berou koně na lonž nebo na procházky.

ggadik2