Listopad 2010

Moc tu nebudu

29. listopadu 2010 v 13:05 | » Steeple © 2010 « |  × Novinky !!!
Moc mě tu nečekejte, z důvodu prostého.

Mám něco se zády už odmalička. Vadné držení těla, jednu lopatku vystrčenou víc dopředu a druhou níž než by měla být a nejspíš i skoliozu páteře. Páteř mám celkově zahnutou trochu do esíčka a ještě ke všemu se mi přihodily problémy s krční páteří, takže jsem dnes šla domů ze školy hned po druhé hodině. Vlastně ne domů ale k mamce, pracuje na chirurgii jako sestřička a tak jsem šla hned na řadu. Tam mi právě doktorka zpozorovala asi tu skoliozu, ach jo! Byla jsem na RTG, kde jsem čekala snad 328 let než mě vzali.

No, samozřejmě musím spát na nějakém spešl ortopedickém polštáři, doktorka mi řekla že ho budu chtít prej první tejden vyhodit z okna, zadupat, roztrhat a rozkousat ale pak si na něj zvyknu. No a samozřejmě mám i vyztužený krční límec, modrý, heč =D Ne, nemám se čím chlubit, opravdu ne.

A co to má společného s tím, jestli tu budu nebo ne?

Asi to, že nesmím moc dlouho sedět u PC. Možná nějaké novinky tu budou, to určitě, a k příštímu týdnu rozhodně i fotky. Také má k Vánocům místo Pralinky a Adagia přijet Energis, krásný Appaloosa tradík (v e- shopu už není, byl poslední). Možná tu budou nějaké novinky ohledně jeho koupi, protože zezačátku byl zdravý ale když jsme ho zaplatili tak nějak onemocněl s nohou, nebo tak něco, takže se to prodloužilo. Přiject by měl za dva týdny.

blboooooost
Tady vidíte jak páteř má být a já jí mám podle té červené čárky - nejdřv rovně a pak prohnutou až moc. Správně by měla být mírně prohnutá.

Výsledky PS November 2010

29. listopadu 2010 v 7:33 | » Steeple © 2010 « |  × Úspěchy našich koní
2b SM Paint Horses
2. místo Mandarino

5b SM Thoroughbreds
1. místo Follow Jumper

9b SM Heavy Horses
2. místo Blacky Black

10b SM Ponies
1. místo Dolce Vita

2 Black
2. místo Blacky Black

4 Grey
3. místo Cascar

2 Overo
3. místo Mandarino

6 Buckskin
2. místo Twenty

Závěr:

Moc mě to potěšilo, protože si pamatuju, jak na April jsme se neumístili a v June jenom jednou s Honeym. Jsem strašně ráda za 1. místo Followa a Dolce a potom za 2. a 3. místo Mandarina a dvě 2. místa Blackyny. Díky moc Lintith, Appě a všem okolo toho, a samozřejmě sláva vítězům, čest poraženým! :)

Mizerné fotky

28. listopadu 2010 v 9:12 | » Steeple © 2010 « |  × Novinky !!!
Nevěděla jsem co dělat, tak jsem jízdárnu vystlala pilinami a poslala Cascara se Sárou trénovat. No, podívejte se sami. Fota jsou jen ilustrační, protože je to focené mobilem a to je kvalita jak pes.

© Steeple - www.bluestarranch.blog.cz
© Steeple - www.bluestarranch.blog.cz

No =D Snad se jízdárna líbí. Z ní budu fotit tpředevším tréninky na CBG ´11 ale možná to bude taky jako hala pro SM a budu tu fotiti Tinky s Lisou při PNH. A taky možná Bessii, kdy sem zablodí =D


Holky moje!

27. listopadu 2010 v 19:55 | » Steeple © 2010 « |  × Novinky !!!
Holčiny! Celý dnešek jsem Vám chtěla napsat, ale nakonec jsem zkejsla u virtuálky, kterou mám od včera večer (společně se Storalee, zaplaťpánbůh!) a už nám hlava lítá kolem, především z jedné moc umíněné členky "Myš".

Udělala jsem jízdárnu, takže se těšte na nové fotky jízdárny, bohužel až příští neděli. je to bílá zděná jízdárna pro Traditionaly a k tomu ještě dvě kavalety pro tradíky. No Cascar si jí hned zkusil =D

Jestli se chcete přihlásit do VS Appaloosa, budu jedině ráda. Web se nachází na adrese www.vsappaloosa.blog.cz. A nebo klikněte na ikonku dole.


Stejskalo se mi po Vás! I když to byl jeden den, tak jsem neoběhla ani Lin, Kiiki, Appu a ostatní,což mi moc chybělo. Jdu to napravit! Páá!! :)

Blbůstka =D

26. listopadu 2010 v 18:49 | » Steeple © 2010 « |  × Videa
Na tuhle věcičku jsem přišla i Carrie22 a je to fakt suprová blbinka =D Protože já musím taky všechno zkusit, udělala jsem si vlastní, je to jakoby příběh života koně... No, podívejte se =D


Krutý ne? :D Zkuste si to taky na http://www.youtube.com/zivotjehledani =D
Hustodémonsky-monstrbrutál-krutopřísný =D

Bude, bude :)

26. listopadu 2010 v 18:29 | » Steeple © 2010 « |  × Ostatní :)
Určitě víte, jak se rozbil náš foťák. Připomínám a zdůrazňuji, žejsem ho  nerozbila :D Jak to tedy bylo? Asi tak, že jsem chtěla natočit video se svým psem, jak blbneme a jak umí krásně skákat přes ruku a dělat otočky a podlézat mi pod nohama. Jenomže jakmile jsem pustila foťák, aby nahrával, a šla k Dinkymu, z ničeho nic prostě spadl přímo na otevřený objektiv a nějak se mu vevnitř ulomil nějaký zoubek. Strejda, kterému patřil Ralfík a bydlí s námi v domě naštěstí foťákům rozumí, má i svou vlastní zrcadlovku (oh, kdybych ji tak měla =D) a naštěstí se mi na to podíval.


Dokonce mám nahrané, jak ten foťák spadl =D

Kdyby nebylo CBG a mých přeúžasněhodných rodičů, asi byl měla foťák až v červnu, k narozeninám a to bych - nezlobte se - nepřežila =D. Mamka se nejdříve pěkně zdráhala koupit nový, protože oprava nepřišla k úvahu - stálo by to prý nejméně 2× tolik co nový foťák. Mamka říkala, že třetí foťák už fakt ne (první jsme měli asi když mi bylo 6 a s ním jsem nefotila vůbec, ale prý je vytopený =D) Ale potom jsem je prostě ukecala. Hlavně kvůli CBG. Fakt, byla jsem zoufalá, mám jen pár fotek z jízdárny reiningu, drezúry a parkuru a jinak prd. A táta se nade mnou slitoval a pomohl mi "překecat" mamku na ten nový. Stojí "dva a půl tácu" z toho já doplatím 500, víc nemam! =D=D=D

Panasonic DMC FZ5 - 1

Prý fotí profesionálně, tak se moc těším. Prosím, fakt to neberte jako vytahování, to fakt ne! Já mám jenom děsnou radost. Vy se taky pochlubíte novým Breyerem, třeba, ne? =)

Konečně budou dobrý fotky. Nevím proč, ale nerada jsem s tamtím fotila Tradíky. Fotky mi přišly nekvalitní, takové nezaostřené, anebo spíš zaostřené na všechno - když tedy pomineme detaily jako oči, hlavy, uši a kopýtka.

Jediná nevýho je, že se s ním prý nedá moc dlouho natáčet a rozlišení také není zrovna pohádkové. Takže videopříběh, který jsem plánovala nějak po Vánocích, asi bude složen jen ze Stopmotion a fotek, možná sem tam kratoučké videjko. Ale já osobně mám Stopy (stopmotion) radši než videa =) Ale takové ty směsice všeho dohromady nenudí (když maj poutavý děj) ale... to už zacházíme daleko :D Zkrátka... Juhů =D


Untitled 5

Jak na barevnou klikačku?

26. listopadu 2010 v 16:55 | » Steeple © 2010 « |  × Tipy, Triky, Rady
Jak si udělat klikací ikonku, na kterou když najedete, zbarví se Vám do jiné barvy, třeba? Tady je můj návod! :)

© Steeple - www.bluestarranch.blog.cz

Newsworthy

24. listopadu 2010 v 19:16 | » Steeple © 2010 « |  × Modely koní
A dnes se Vám představí jako druhý (po Snowmanovi, pamatujete?)

Mám ho: Ano

Newsworthy!! Určitě všichni víte, že jsem na něj vysazená, a tak tento článek patří výhradně jenom jemu a Scarymu =D

Jako živý:

Trenér Mindy Darst objevil Newsworthyho a přivezl ho domů pro svou dceru. Valach vyhrál v každém hlavním šampionátu v zemi. Newsworthy, pojmenovaný po slavném baru v Bostonu, byl zvláště vhodný název pro ponyho, kdy ho jezdila Paris Sellon. Její nevlastní otec Jim Burrows produkoval slavný televizní seriál se stejným názvem. News vyhrál nespočet mistrovství během uplynulých 12 let. 17 let starý valach pokračuje v jeho úspěšnosti v "Large Ponies" s Bretton Chad.
Jennifer Darst, Andrew Ramsay, Julianne Befeler, Alexandra Skiffington, Christy Russo, Paris Sellon, Jessica Springsteen, Olivia Esse a Bretton Chad byli jezdci, kteří měli tu čest s ním závodit. Co bych dala za to, abych se na něm mohla projet také!
Tento poník je vůbec prvním Hunter Ponym, který byl zhotoven jako model! Jeho model navrhla a udělala Susan Carlton Sifton.
Nikde jsem ale nenašla, zdali je poník stále naživu. Doufejme, že ano :)

Jako model:
Jako model se nepředvedl moc oblíbený. Má ho snad jen Lintith, Zigi, já a ještě pár dalších, ale oblíbenec jako třeba Fox nebo Justa to není a dle mě ani nebude díky vcelku nepraktickému moldu. Já ale skoky miluju a bělouše ještě víc a tak mi přirostl k srdíčku neuvěřitelným způsobem. Je v nádherné skokové pozici s profesionálně vyklenutým krkem, což znamená, že si tím uvolňuje záda a dopomáhá si ke skoku. Má stylově zapletenou hřívu i ocas a moc hezký a nekazící podstavec.
Nepojmenovaný 2

Ach ta škola...

24. listopadu 2010 v 16:22 | » Steeple © 2010 « |  × Novinky !!!
Škola... Co se Vám pod tímto pojmem vybaví? Spoustu přátel, zábavný učitel, konečně zas učení, nebo brzké vztávání, blbí lidé a ještě horší učitelé? Mně rozhodně možnost B.
Škola mě doslova dohání k šílenství, už několikrát jsem měla kvůli učitelům záchvaty. Hlavně kvůli matikáři - je to takový debil! Například... abyste pochopily - hlásím se bezmála deset minut (už se i koukám na hodiny nad tabulí) a když na mě čumí jak blbec a nevyvolá mě, řeknu do třídy, ve které je stejně rušno a každý se baví "Pane učiteli, mohl byste mi..." ale on mě přeruší. "Áďo, hlásíme se! Asi ti dám poznámku za vykřikování!" (přitom se tam stejně všichni baví, tak nevím, proč bych měla mít poznámku zorvna já). Tak se tedy dám znovu do hlášení. Hlásím se pět minut a odumírá mi ruka. Pak mě konečně vyvolá když zahlédne jak protivně na něj koukám.
"Ano, Áďo?" zeptá se nevinným tónem a já spustím: "Pane učiteli, já nechápu, jak jste vypočítal ten první příklad. Mně to vyšlo 1657,4, a jakto že na tabuli je to 3,20?" A on na mě vysolí, že jsme dávno u třetího příkladu a že mi to nebude vysvětlovat. Vlastně jsem i docela ráda, protože jakmile mu řeknu něco špatně tak hned "Booožeee..." a dělá jako bych byla tupec první třídy. Což o to, ale o správný výsledek se zajímáme snad jenom čtyři - dva to uměj a maj to dobře, moje sousedka Martina to opíše a já to nechápu a hlásím se. Víc už asi psát nebudu, prostě je to blb a tečka. A teď mě čeká zítra písemka z fyziky, loni mi hrozil trojec, tak se učím. Zítra jdu na doučko z matiky, bereme lineární rovnice se dvěma neznámými. Poděs. Ještě ke všemu zítra ten enst z fyziky a Dějepisu, známky ze čtvrtletky z Chemie a v pátek známky z Angličtiny, testy z Občanské výchovy a z šutrologie...

Na známkách v pololetí mi záleží, pak si můžu "dělat co chci". Jde mi o střední. Chci jít na Střední Školu Evropské Unie a nebo na Polygrafickou Střední Školu Hellichovu. Tak mi prosím držte palce a omluvte mojí absenci... děkuji!

BSR14
Léto... Prádzniny... Koně... Ach kde jsou ty časy?

Dess s Andalusiany

22. listopadu 2010 v 16:18 | » Steeple © 2010 « |  × Designy
Nový design s Andalusiany, dělala jsem ho snad půl hodinky. Je obyčejný ale vcelku výstižný a docela se mi líbí. A co vám?

© Steeple - www.bluestarranch.blog.cz