Červen 2010

Sháníme rodiče, potomky II. část

30. června 2010 v 20:54 | Steeple (Gii) ©
Tentokrát pro Stablemates. Pište na steeple@seznam.cz. Díky moc!

Hřebci:

Mandarino / Pinto / 2001
Sháníme rodiče - okolo 12 - 13ti let a výše.
Dále pak potomky plemen Pinto, Paint, AQH, ČT, A1/1

Dcera BSR Green Day, RLH Viola

Sliding for my Life / AQH / 2005
Potomky, plemen AQH, narozeni v letech 2008 a výše.
Il Risorgimento / Hannoverian / 2003
Potomky plemen Hannoverian, od r. 2006
Rodiče: Matka Hannoverian, RYZKA nejlépe s lysinou ale nemusí být. Věk: 10 let a více
Tobby / Clydesdale / 2004
Rodiče - 9 let a výše, Potomky - narozeny 2007
Follow Jumper / Oldenbur / 2004
Rodiče - věk 9 let a výše, potomci - 2007

Klisny:

Leidy Goldy / AQH / 2004
Potomci - AQH, APH, 2007, pod podmínkou, že bude hříbě sourozencem BSR Ice Coffee.

Dcera BSR Ice Coffee
Blacky Black / Hackney / 2001
Sourozence, plemene Hackney horse.
Dolce Vita / Haflinger / 1999
Sourozence (Haflinger), potomky plemene Hafling, nar. 2002 a výše
Tinkley Smart Bonita / Appaloosa / 2002
Potomky plemene Appaloosa, AQH, APH, ČT.
© Steeple - www.bluestarranch.blog.cz
Rouletté / Appaloosa / 2001
Potomky plemen Appaloosa, má již jednoho potomka Ledňáčka.

Syn BSR Ledňáček
Go Nee Go / American Trotter / 2006
Sourozence jakýchkoliv plemen klusáků.
Twenty / Achal × A1/1 / 2006
Sourozenci, potomci plemen Achal, A1/1, potomci narozeni 2009 - 2010
Kokoska / A1/1 / 2010
Matka: Grey

Hodnocení 3. kolo VVpSM - odpožděně

30. června 2010 v 20:32 | Steeple (Gii) © |  × Závody
Především se chci velmi, velmi omluvit, že jsem dlouho nenapsala Hodnocení, avšak není to ta úplně moje chyba ... Ale nikomu to přisuzovat nechci ;))
V tomto kole se hodnotil celkový dojem z fotografie.

Soutěžící číslo 1.
- Koník se mi velice líbí, takovéhle mám ráda :D Fotky jsou docela hezké, i když by si fotografka mohla trošku pohrát s kontrastem, aby fotky nebyly tak světlé ;) Ale líbí se mi :) Sice hezké, ale NEPOSTUPUJE.

Soutěžící číslo 2.
- Krásný koník, a nádherné fotky! Taky by šel možná trošku doladit v PF, ale pěkné ;)
POSTUPUJE

Soutěžící číslo 3
. - Koník je hezký, a fotky by nebyly špatné, ale alespoň jedna by mohla být v jiném prostředí.
NEPOSTUPUJE

Soutěžící číslo 4
. - Koník hezký, ale taky.. alespoň jedna či dvě fotky by mohly být jinde než v kytkách..
NEPOSTUPUJE

Soutěžící číslo 5.
- Koník moc hezký, fotky taky! Někdo by řekl, že obyč fotky v trávě nejsou nic extra,ale není pravda! Fotky jsou kráásné, a kontrast je super! Chválím! :D
POSTUPUJE

Soutěžící číslo 6.
- Krááása! Moc hezké, akorát mě mrzí že fotka je jen jedna :-(
NEPOSTUPUJE

Soutěžící číslo 7.
- Moc moc hezké! Krásný koník, a krásné prostředí!
POSTUPUJE

"Dělám to nerada, nejraději bych tam nechala všechny, ale když musím tak asi vyřadím číslo 3, 6, 4, 1 :-(((( Moc mě to mrzí, ale měly jste to skvělé, a určitě soutěžení jen tak nevzdávejte!!!!!"

... napsala naše porotkyně. Vyřazeni jsou čtyři koníci, což mě moc mrzí :( Soutěžící č. 1 byla Everlinet, které moc gratuluji, že se dostala až do čtvrtfilnále, druhým vyřazeným je Silvera a její arábek Namib, což mě moc mrzí, měla krásné fotky. Třetím je č. 4 a to opět Silvera a její Americanna. Taktéž, jako u Namiba :( A č. 6 je Horseen a její Daf. Krásné fotky měli, ale v této soutěži bohužel neuspěly ani fotky z daleké Anglie :( Což mě velmi mrzí. Tak všem účastníkům velmi gratuluji, a nezoufejte, soutěží bude ještě tolik ;) A pokud chcete opět do VVpSM, máte možnost na VVpSM - Winter ;)
RíšaHoliday Competention

30. června 2010 v 19:17 | Steeple (Gii) © |  • Dny ve stáji
Untitled 1
Moje oblíbená, vypadá realisticky :)

Jak jsem psala, dneska se uskutečnil velký Prázdninový šampionát na ranchi v Třebové. Jeli jsme asi dvě hodinky a byli jsme na místě, v České Třebové. Andymu bylo líto, že nemůže závodit, ale byl rád, že vyvázl jen se zlomenou rukou. Jel se podívat na závody, dokonce i Dolly se na chvíli přestala zabývat krmením a místováním koní a vydala se do Třebové s námi. A  rozhodně toho nelitovala! Po příjezdu Chris s Lisou vyvedly koně a chvíli je vodily po hlinité vyšlapané cestě. A pak poslední úpravy, sedlání a ... Chris měla závody jako první. Chris a náš milovaný Mandarino, poprvé v závodech barell racing. Hlásili se do mírně pokročilé kategorie, protože na tréninkách mu to šlo výtečně - teď si to nesmí pokazit tady.

Untitled 2
Untitled 3
Untitled 4
Lehký škrtanec, ale vyšlo to. Barel nespadl. Zajeli spolu sice čistě, ale čas měli trochu horší a tak věděli, že na stuhu to nebude. A nemýlili se. Christina s Mandarinem byla těsně čtvrtá, za nějakou Joannou Andersonovou. Celkem se v této kategorii sešlo dvanáct jezdců a tak byli velmi rádi. Ale Chris se své anglie nevzdá, westernové sedlo je sice pohodlné, ale její srdce prý nenaplní tolik, co třeba drezúra :)

Ale pak přišla na řadu Tinky s Lisou. "Jako další soutěžící v kategorii pokročilých nastoupí na start Elisabeth Brownová a appaloosa Tinkley Smart Bonita," ozvalo se s amplionů a do jízrádny vjela Lisa na Tinkley ... "jako na koni" :D

Untitled 5
Untitled 8
Untitled 10
A jak se umístily? Myslím, že nemusíte hádat. Byli první, zajely to opravdu v rekordním čase a nespadl ani jeden barel. Lisa i Tinky byly opravdu od srdce rády, Tinky si okamžik focení velmi, velmi užívala a dostala titul Champion Holiday's Competention, tedy Šampionka Prázdninového šampionátu. A Lisa drží pohár, který si nechává, a zlatou podkovu, kteoru příští šampionát předá další držitelce / držiteli. Všichni jsme si tento den moc moc moc užili!!

The last day of school!! Hurray, Holidays!!

30. června 2010 v 13:46 | Steeple (Gii) © |  × Novinky !!!
Jupí! Poslední den vysvědčení, tedy pro nás. Jako správná škola jsme skončili až dnes, 30. června. A já se rozloučila s osmým ročníkem celkem dobře :) Chybět mi tedy rozhodně NEBUDE :-)

CO jste měli na vysvědčení? Já v osmé čtyři dvojky, což je podle mě úpsěch. Nechci se chlubit, ale bylo to nejlepší vysvědčení ve třídě. Potom by průvod deváťáků a pak ještě učitelky připravily pro nynější "absolventy" takové DVDčko, kde byly jejich fotky od první třídy až do devítky, bohužel tam byl i Benjamín, který dřív chodil k nám do školy, ale teď ... však víte. Takže všichni brečeli... No nic :-) My jsme si dnešek užili!!

Po škole jsem šla balit na tábor ... Už zítra ♥ Musela jsem všechno oprášit, a umýt, protože jsem na koních jela naposledy jak jsem spadla z Rebeky, od té doby ne. Takže všechno navléct na sebe a vyzkoušet :-) Beru si sebou z jezdeckých věcí: Helmu, rajtky, páteřák, rukavice, chapsy a perka a závodní jezdecké holínky a ještě drezúrní bičík :D A z BH si beru: Just a Bee, Scary Jumper, Tracy Doughles, Lunesdale Mountain Mist (který má mimochodem nově profil >ZDE<). No a samozřejmě jezdkyně Sárua malou Angie, spolu jedou vlastně taky na takový tábor. Máma by malou Angii sama nepustila, a tak svolila, když zjistila, že pojede i Sára. Katie má práci a nedostane volno, takže jedou jen dvě. Hříbě si vzala Color Star, poníka, takže bude Ang jezdit na ní. A taky si poprvé zaskáče! Moc se těším na její první skoky, pro začátek jsme jí vybrali Scaryho, potom bude už metat kolbiště na větších koních, jako je Just, nebo Leny, ale na Scarym vlastně taky. I na jejím Mistovi :D Na něm skákala jen kavalety a malé křížky v klusu, ale letos si zaskáče doopravdy :D Moc se všichni těšíme!
Steeple © www.bluestarranch.blog.cz © 2010
Hodina skákání Lisy a Followa, aneb "Kde má Folly podstavec?" To se zase jednou Stýp nudila, a co z toho vzniklo :o)

Lunesdale Mountain Mist

30. června 2010 v 12:36 | Steeple (Gii) ©

Rodokmen | Fotogalerie
Jméno: Lunesdale Mountain Mist [Lansdejl Mauntejn Mist]
Význam jména: Podle bílého fellana =)
Říkáme mu: Mist, Luny :)
Plemeno: APH × Pony
Pohlaví: Valach
Zbarvení koně: Bay tobiano
Zaměření: Všestranný pony
Věk: 2000
Výhry a ocenění:
---
Rodiče:
Matka: Galaktoosi
Otec: - Pony, narozen maximálně 1997?
Potomci:
O něm, popis:
Lun je osobnost. Je to dokonalý poník, někdy sice trochu natvrdlý ale je to velmi významná část našeho ranche. Vyhrál několik stuh, titulů a ocenění, než přišel k nám. A tady trénuje s naší Angie na všestrannost.
Steeple © www.bluestarranch.blog.cz © 2010
Steeple © www.bluestarranch.blog.cz © 2010
lus+mist3

Novinky 29.6.2010

29. června 2010 v 20:39 | Steeple (Gii) © |  × Novinky !!!
Vita
Mám chuť křičet, vlastně ani nevím proč. Křičet radostí!

Zítra je vysvědčení. V čem jdete? Mě v sukni teda nikdo nikdy neuvidí. Nenávidím je! Naprosto vůbec! Tedy... na sobě je nenávidím. Narvu se do ní jenom z velmi, velmi vážného donucení a když už v ní jsem, stojí o to si to vyfotit. (Mě v sukni vyfotila v ateliéru rovnou Renata Hofmann :D:D:D) Takže si vezmu asi tříčtvrťáky a tílko, klasika.

Druhá novinka - prázdniny jsou už za dva dny! Vlastně, když si to tak vezmete, dneska je večer, takže už skoro zítra! A já jsem přednastavovala v plném proudu. ZDE máte seznam přednastavených věcí ;) Budu ráda, když mi komentnete, na co se těšíte nejvíc. Já už ve čtvrtek odjíždím s Hříbětem na tábor. Moc se těším :-) Jedu tam, kam loni (Bedřichov u Kutné Hory) a poslední dny máme soutěže jako je Miss kůň, jízda zručnosti, předváděčka před rodiči a podobně. Minule jsem na "závodech" (jízdě zručnosti) vyhrála krásné páté místo a mám moc hezkou stužku. Doufám, že letos zajedu lépe ;)) 10.7. se vracím z Bedřichova domů a hned 11.7. jedu asi tak na pět dní k Hříběti :D Moc se těším, má dva koně, takže spolu budeme jezdit na vyjížďky atd. ... :-)

Udělala jsem opět a (doufám že) na stálo konečně nové "zobrazení" koníků. Jen si dejte v menu OBYVATELÉ a klikněte na koníci na ranchi → Zobrazí se Vám možnosti Tradi, Classiců a Stablíků. Když si vyberete, najede vám seznam malých ikonek koní a pod nimi malý přehled - jméno, plemeno a rok narození. A pod tím je: Profil >ZDE< a při kliknutí na "zde" se Vám zobrazí jeho profil. No ;)

A to je asi všechno... Chodím konečně po nějakých deseti letech na procházky s Ralfíkem (který není můj, ale šílí když s ním jdu, chudinka dědoušek :-)) A umřel mi bohužel křečík Fíďa :( Má hrobeček a kytičky... No jo :-) Tak ahoj!
Twenty
Co jsem Vám přednastavila na prázniny

29. června 2010 v 19:31 | Steeple (Gii) © |  × Ostatní :)
Co jsem přednastavila na prázdniny v rozmezí 2.7. - 15.7.2010:
(Na každý den jeden článek)

2.7. CM WEG Stablemates
3.7. Fotogalerie - Make me Happy
4.7. Fotogalerie - Zazazoo
5.7. Profil - Sára Perkinsová
6.7. Fotky ...
7.7. Bleskovka o vyřazených, či u nás neprodávaných modelech
8.7. Profil - Make me Happy
9.7. Profil - Christina Collerová
10.7. Profil - Kathrin Perkinsová
11.7. Melanie Miller prodává CM Breyery...
12.7. Profil - Elisabeth Brownová
13.7. Profil - Andrew Cooper
14.7. Rozhovor: Karča88
15.7. Snowman

Snad se Vám program bude líbit :-) Rozhodně na mě myslete, ať vyhraju na závodéch nějakou tu stužku jako loni ;) Na jaký článek se těšíte nejvíc?×× Stablemates ××

29. června 2010 v 19:19 | Steeple (Gii) ©

HŘEBCI:VALAŠI:
KLISNY:HŘÍBATA:

Sháníme rodiče, potomky ...

29. června 2010 v 17:43 | Steeple (Gii) © |  × Stud Book BSR
Ráda bych Vás upozornila, že na BSR hledáme potomstvo, rodiče a jinak příbuzné koně. Pod tímto článkem (pod perexem) jsem vložila vždy zmenšenou fotku koně, jméno, rok narození, plemeno a případné příbuzné. Pište mi na e- mail steeple@seznam.cz, děkuji.


Jak jsme se umístili na PS June 2010

29. června 2010 v 13:27 | Steeple (Gii) © |  × Novinky !!!
Již potřetí se odehrávalo na CABHB Photo Show, tentokrát PS June 2010. I V PS April 2010 jsme byli přihlášeni, tam jsme se však neumístili. Docela mě překapilo, že jsme se teď umístili! A rovnou s šampíkem Honeym, kterého nám malovala Lintith. A to v kategorii Quarter horses - a byli jsme na krásném třetím místě!

QH

1.                  Mieux Que Le Bleu    // Horseen
2.                  White Velvet    // Silvera
3.                  BSR Little Honey Dun It    // Steeple

Moc děkuji porotě a gratuluji všem, včetně Silvery na druhém místě a Horseen na prvním. Připíši to do našich výsledků a úspěchů. Vyhráli sjem s touto fotkou:

Steeple © www.bluestarranch.blog.cz © 2010
Není nádherná? Nechválím sebe, ale toho Honeyho, který fotku dělá dokonalou ♥