Květen 2010

Novinky 30.5.2010

30. května 2010 v 16:18 | Steeple (Gii) |  × Novinky !!!
Nevím, jak začít...
Asi od začátku. Šly jsme spát skoro ve tři. Ráno (spala u mě Kamarádka) jsme se vzbudili, místo v sedm v deset :D Měli jsme jít pomáhat na Dětský den, ale nešly jsme nikam, protože pršelo. Byly jsme na PC a pak přišla kamarádka pro sešity, půjčit si je. A teď jsem na PC, protože je mamka na zahradě, takže pššt :))
Včera u mě byl můj pravý táta (mám ještě nevlastního, který u nás žije od mých 4 let, takže deset let :)) přivést mi dárek k narozeninám. DOmluvili jsme se, že mi dá peníze na kimono (to moje mi je už malé, obrázek pod článkem). Dostala jsem 1.2oo, protože přesně nevím, kolik stojí, ale okolo tisícovky to bude...
Psala jsem si s Pájou... docela se bojím, že ho otravuju. A to já samozřejmě nechci. Takže ho nechám taky někdy "vydechnout" :D Do PC jsem si ještě včera stáhla dvě krásné fotky Páji do mobilu :D Ale pšššůt :D
Šoupnu Vám sem ještě dnes, pokud stihnu, fota ze Zoo. Včera jsme tam byli se školou a byla to pěkná sranda! Skoro celý čas jsem byla u mých nejmilovanějších Žirafek (♥♥♥) a u koní Převalských. Těch koní mám docela hezké fotky... Nebo víte co? Hodím je rovnou sem. A k tomu ještě něajké fotky s Luckou :D
Ale jestli mi někdo napíše jen "Hezké fotky", nebo "To jste si museli užít," tak okamžitě mažu ze SR!
Chci pořádný koment, prosím x(( Alespoň na dva tři řádky. Nebudu nikoho nutit, ale byla bych ráda... Lidi, co se to s váma děje?

Fotografie najdete pod perexem. Teď jsem se rozhodla vzít Scaryho (zase jednou) a Sáru a jít ven fotit. Scary už dlouho nebyl venku.

Hodnocení 2. kolo VVpSM

30. května 2010 v 13:00 | Steeple (Gii) |  × Závody
A mám tu druhé hodnocení soutěže do VVpSM. Velmi děkuji porotkyni, musejí se s námi opět rozloučit 4 koně.

Hodnotila se Krajina a prostředí, ve kterém se koník fotil. Tak se podíváme na výsledky:

Porotkyně vyřadila koníky:
Everlinet
Everlinet
Hříběte
Horseen

Nezoufejte, bude ještě jedna velká VVpSM v zimě ;))

KRAJINA A PROSTŘEDÍ

Soutěžící č. 1
Trošku mě tam matou ty sedmikrásky před záběrem a kazí to tak celkový dojem. To je docela škoda. Koníkovi jsem totiž tajně fandila J Je mi líto, ale - NEPOSTUPUJE!

Soutěžící č. 2
Travička, lehké barvy, kontrast palomiňáka vypadá v tomto jednodušším prostředí úžasně. POSTUPUJE!

Soutěžící č. 3
Cval vysokou trávou - to musí být idylka! Ale krom té krásně zelené travičky tam toho moc nenajdu. Bohužel, - NEPOSTUPUJE!

Soutěžící č. 4
Pohádkové prostředí, které vypadá trochu jako tajemný prales :D Možná bych měla jen výhrady ke koníkovi na "skále". Působí to nepřirozeně, ale -
POSTUPUJE!

Soutěžící č. 5
Bohužel, okolí mi přijde pro tohoto cobíka moc nepřirozené (pačí perspektivita, obrovské semikrásky, záhonek a skála), tudíž - NEPOSTUPUJE!

Soutěžící č. 6
No jo, záhonek. Hodně mi tam ruší ten květ pod břichem. Ale jinak fotky vypadají zajímavě a tak POSTUPUJE!

Soutěžící č. 7
Koník stojící v záhonku s květinami J Příjemné barvičky, květinka tam vypadá trochu jako keř (tudíž přidává na reál). Jen bych si pro příště dala pozor na květ pod břichem! POSTUPUJE!

Soutěžící č. 8
Ačkoliv je to "jen louka" a záběr je trochu z ptačí perspektivity, tyto jednoduché barvy mají cosi do sebe. POSTUPUJE!

Soutěžící č. 9
Ty díry ve sněhu za koníkem se mi moc nezdají a spíš bych fotky viděla někdy na VVpSM zima J. Sníh do celé holeně mi toho taky moc neříká. Je mi líto, ale - NEPOSTUPUJE!

Soutěžící č. 10
Fotky z Anglie v sobě mají "cosi" kouzelného a poutavého. Sice s nimi koník trochu splývá, ale jsou originální a proto - POSTUPUJE!

Soutěžící č. 11
Příjemné prostředí s dalekou loukou. Jen rušivý element je to "sklo" v písku. Jinak se mi ale dost líbí, tudíž - POSTUPUJE!

Pár fotek SM

30. května 2010 v 11:23 | Steeple (Gii)
Juu
Pár fotek SM focených včera... druhou polovinu máte přednastavenou na prázdniny.
KOMENTÁŘE, prosím!
Leddddias
Neee
Slidingformylife
twenty
Vanca
Woolkis

DIplomy a tituly za CAS

30. května 2010 v 10:38 | Steeple (Gii) |  × Úspěchy našich koní
Obrazek

Za první místo s Happym

Obrazek

Za druhé místo s Leddiem

Obrazek

Za první místo s Leddiem ;))

Zarach x(

29. května 2010 v 13:49 | Steeple (Gii) |  × Ostatní :)
Ahoj, omluvám se, ale týden tu nebudu...
Jo, dostala jsem zaracha do Pátku. V sobotu (na moje narozky =o)) Tu už aaspoň doufám budu, pokusím se dostatn na PC dneska večer, potají... No, něco vám přednastavím a ve čtvrtek tu budu (snad pokud půjde internet) na Infošce ze školy. Díky moc, prosím, nemažte si mě... díky díky!! :))
(P.S.: To není pozastavení, jenom informace! Díky!!)

Untitled 4

Tracy Doughles

27. května 2010 v 21:31 | Steeple (Gii) |  × Fotečky koní
DíínDalší série Miš Mašů fotek...
Díín2
Mázlé :-/
Díín3
Ralff
:-PPP Heeč a vy nemáte :D
Terxi1
Terxi2
Terxi3
Terxi4
Má dobrou ruku ne? :D Ani to není vidět, že je přilepovaná od jiný bárbíny :D
Terxi8
Realistic ... :D Ne to ne :D
Terxi5
A na pastvě :D
Terxi6
Terxi7
Untitledk 8
Můj milovaný Ralfík ♥

Abso(u)lutně happy!

27. května 2010 v 21:10 | Steeple (Gii) |  × Novinky !!!
Tak přišla jsem z karate...
Od začátku. Nejdřív jsem šla na karate s příšerným brekem, klepala jsem se a tekly mi slzy. To samé prožívám teď po tréninku, i kdžy v trochu jiném duchu.

Jak říkám... příšerný brek, klepot a proud slz.

Strašně jsem brečela a byla jsem naštvaná. Na koho? Na všechny. Na rodinu. Na trenéra. Na kamarády. Kromě JEHO. Matka mi totiž oznámila, že nmůžu jet na ligu (závody s karate) kdy se s ním uvidím. Ta je 19.6., ale my jedeme 18.6. do 20.6. do Maďarska. Takže jsem prostě nemohla jet, to, že bych nejela do Maďarska bylo vyloučené už na 1ooo% :( Pavel (ten "můj" mi psal, že je to škoda, ale ať nejsem smutná, že tu mám jeho. To mě fakt dojalo ♥ A pak to přišlo, když jsem byla konečně na tréninku, málem jsem se tam složila. Podlomila se mi tam kolena, spadla jsem na zem a bezmocně jsem tam se zkroucenou nohou pod sebou seděla. Naštěstí mě nikdo neviděl.
Trénink. Kumite, tedy spíš jsme kopali a bouchali do lap, takový "hecovní" trénink.Nejdřív ruce, pak nohy - kopy. Náš trenér (Zbýša :D Tak mu říkáme jenom mezi náma, to by nás asi zabil, pro nás to je prostě Sensei :D), který velmi, velmi šetří chválou, a když pochválí tak jenom slovem: Dobře, dobře, mi dneska řekl: "Výborně, Adélo! Ty máš dokonalou postavu na kumite, jseš vysoká, ty bys hravě byla nejlepší mezi patnáctiletejma holkama! Naser se, pořádně se naser! Tak je to vono! Takovou Tě vůbec neznám! Na tý lize tě chci mít!" ... A mě ukápla slza štěstím. Pořádně jsem to rozjela. Jenomže pak zas. Pláč, smutek, beznaděj. Dopadlo to na mě ještě víc...
Jela jsem domů s Robertem, který dělal samé kraviny :D A proto ho mám tak ráda :D Ale na TO jsem pořád nepřestávala myslet.
Doma jsem se rozbrečela mamce na klíně a když jsem jí vypověděla, co mi "Zbýša" řekl, ona řekla: "No, tak bys tu teda mohla zůstat, ale..." blablabla, to pro mě nebylo důležité. Postarat se o prababičku a Dinkyho bylo to poslední, respektive první, ale... no, pochopte :D
A znamená to víc než si myslíte... celé tři dny v domě úplně sama, teda když nepočítám prababi, která celý den kouká na TV, leží nebo spí, ale mám jí ráda ♥ No takže u nás možná bude ZASE spát Terez. Dostaly jsme bláznivý nápad že by přišel i Robert, nebo že by tu přespal dokonce Pavel, ale to je bláznovství, to má fanzatie přehnala :)

Jak říkám... příšerný brek, klepot a proud slz.

... Tentokrát už v dobrém slova smyslu...

Tak co...? Také jste někdy zažily něco podobného, jako zde popisuji?
Jste zamilovaní? Máte kluka? :)
Budu ráda za komentáře, článek mi dal dost práce, nervů ... :D


Novinky 26.5.2010

26. května 2010 v 21:20 | Steeple (Gii) |  × Novinky !!!
=o)

Dneska... se toho docela dost událo. Začneme tedy u Mě, napíši sem takový malý deníček.

Ráno, když jsem vstala jsem vzala krásný nový linkovaný A blok s tvrdými deskami, který mi babička koupila. Je na něm štěně labradora, motýlek a květinka, to vše pod sebou a nápis LOVELY. A založila jsem si deník :)) Na přední straně mám vše: Jméno, Příjmení, Nickname, Kontakt, barva očí atd atd at.dáál :) Včera jsem se učila jak magor... na fyziku... A dneska nám učitel slavnostně oznámil, že píšeme až v pondělí. Úsměv mi zmizel z tváře a ten se objevil až na agility se psem.


Strašně krásně mu to šlo a byl prostě bezvadný, jen na poslední parkur už byl moc unavený. Tak jsme se rozloučili a šli domů.

Dneska volala nějaká holčička. Dali jsme do časopisu Just about Horses inzerát, že hledáme výpomoc, vlastní kůň že nevadí, místa je tu dost. A dneska se ozvala. Prý se jmenuje Angelina Weberová a má vlastního Pinto poníka Mista. Dohodly jsme se, a v červnu by měla nastoupit jako jezdkyně a ošetřovatelka :) Máme velkou radost. Ale pořád je nás málo, hlavně ke stablíkům. Tak se to pokusíme dohodnout ... A počkáme ještě na nějaké inzeráty. Snad to příjde rychle :D
No a to je asi všechno. Tak se mějte hezky a komentářky prosím :))

Terxi1
Jak živá...

Sieben fotek :D

26. května 2010 v 16:58 | Steeple (Gii) |  × Ostatní :)
Mám tu jen sedm fotek nejen koní... no ... napadlo mě sem totiž taky něco hodit, když jsem zavadila o ten foťák na posteli :D
Vím že jich je málo, ale jsou docela hezké ne?

Terxi1
Fotka z Terxiiné a Katiiné vyjdy, mám jich ještě dost ale jen tuhle jsem stihla "zpracovat" a upravit :D
Untitled 4
Ó náš pán :-* :DD
Untitled 5
Untitled 6
Untitled 7
Můj první pes je blázen :DD (Mimochodem to na tom loktě nic není, jen tam nemá chlupy protože na té noze hodně leží) A taky už je starý :) Ale tady na to nevypadá že :D
Untitled 8
Kuk Ralfíku :)
Untitled 9
A můj agiliťák :D Razím na agi, pp ♥

Jupí!! Vyhráli jsme! O_O!!

25. května 2010 v 21:13 | Steeple (Gii) |  × Novinky !!!
Obrazek

První místo za Celestin Appaloosa Show v divácké kategorii, a to jen díky Vám! Díky díky moc!!
Ledňáček to dotáhl na krásné, dokonalé první místo a Make me Happy byl - poslední. Ale to se vykompenzovalo v kategorii porotců!

Náš Make me Happy se ujmístil na nádherném prvním místě! Děkuji moc, poroto! A Ledňáček byl druhý! Hned to jdu zapsat do naší výsledkové listiny !! Jsem nadšená, děkuji moc a gratuluji ostatním umístěým!

Takže obří díky vám, porotě a Janě Š.!