Duben 2010

Nějaké ty newsky...

30. dubna 2010 v 19:53 | Steeple (Gii) |  × Novinky !!!
Ano, tak už mi je líp a dokonce se můžu koukat i do PC - aniž by mě nějak extrémně moc bolela hlava. Jakmile dopíšu tento článek, zase si půjdu lehnout, pustím si nějaký filmík a dám si tyčinky ♥

Udělala jsem design - je podobný jako předchozí, taky ve stejných barvách, ale trochu jsem ho pozměnila. Jak si můžete všimnout, je tam Warmblood a Arabian z 12ti SM koní - docela se mi tam hodí. Pak nějaký text o našem ranchi a pod tím vším velký nadpic BLUE STAR ranch. Nechybí ani brushe. Já jsem s dessem docela spokojená - až na to, že mi příjde dosti obyčejný, ale v jednoduchosti je krása, ne? Co vy?

Máte šance se přihlašovat do VVpSM. Myslím, že ceny - věcné, na SM samozřejmě - jsou docela lákavé. Máme "jen" 8 soutěžících - a to je podle mě vážně málo... x( Nechcete ještě někomu "doporučit" VVpSM? Když vám řeknu, že porotkyně v prvním kole je Lintith :) To bude spravedlivé. Prosím všechny, co jsou přihlášeni, aby nedávali najevo nic o tom, že v soutěži jsou. Neříkejte to, prosím, nikomu. Díky ;)

Před nedávnem jsem opět zprovoznila BS Saddlery. Je na adrese ZDE. - udělala jsem z toho shop jen pro koníky značky Breyer, velikosti Stablemates. Myslím, že to bude docela praktické, skoro nikdo na SM nevyrábí - myslím jako JENOM na SM. Můžete se podívat, moc toho tam není, ale rozjede se to - až bude čas a nálada...

To je asi vše =) Díky "za pozornost" ;) Ahoooj ;)

© Steeple - BSR
• Ruletka, když ještě nebyla "etchedlá" =) Don't Copy! •

Velká omluva, píšu na rychlo - asi brzo omdlim :D

29. dubna 2010 v 17:19 | Steeple (Gii)
Velmi se chci omluvit, že tu dneska, ani zítra (asi) nic nepřibyde - jsem totiž nachcípaná, a to jako že dost! Ani do školy jsem nešla a k PC jsem se dostala až teď, na pět minut, protože za chvíli se mi roztočí děsně hlava x( A víte vy co?? Polykání, kašlání a zívání jsou pro mě odslova muka, jak strašně to bolí! Ale... už jsem dokázala sníst přesnídávku, heč xP :D No to je asi tak všechno co jsem chtěla říct. Jo a koníci (jen BH) mají poličky - není to super??? :)

© Steeple - BSR

26.4.2010

26. dubna 2010 v 20:16 | Steeple (Gii) |  • Dny ve stáji
Dny, dny a zase jenom Dny... Prozměnu se podíváme ke Stablíkům! Ale JÁ jsem přednější :-P :D

No... jak, začít... Asi od začátku. Ráno jsem se vzbudila a pádila se obléknout, umýt atd atd, však to znáte. Ve škole bylo vše OK, zase ta NUDA, klasika. Grr jak nemám ráda školu! Ale naštěnstí jenom pět hodin, protže nám odpadla Odpoledka (TV) a já stejně nesmím ještě měsíc cvičit (což je dobře, stejně buď běhme nebo hrajeme trapnou vybiku kde vždycky dostanu do čumáku :-/). No zkrátka... Dobrý pocit jít v pondělí jen na pět hodin ne? Ale špatn pocit, že jich je zítra už šest :o/ "Zakážu školu" :D No, pak jsem byla venku s Dinkym, který mě absolutně neposlouchal, čímž si vysloužil nějakou tu ránu na zadek - prostě vrčet na mě MŮJ vlastní pes NEbude! No a vzala jsem ven Stablíky a fotky, pod článkem fotky ;)

Ráno se Chris vzbudila a pelášila do stáje. Follow byl absolutně nevyběhaný, v boxe kopal, div že nepřeskočil dvířka a nezdrhl. Tak ho místo ranního výběhu vzala rovnou pod sedlo. Nejdřív s ním šla na malou ranní procházku, aby se protáhl a pořádně rozkoukal a pak ho vzala skákat. Byl to pro něj fakt hodně, hodně důležitý trénink, zaprvé budou závody a zadruhé mu hodně zlepšil kondičku. Pak vzala pod sedlo (odpoledne) ještě Blacky Black a vyjely si, společně s Kokoskou. Chvíli se zdržely také na jízdárně :) A taky tam jsou nějaké fotky koní ve výběhu, Dolcínky ve stáji a čičin... :)

Klikni na celý článek!! A chci pořádně okomentovat celý článek, ne jenom "Hezké fotky" nebo okomenotvat jenom fotky, či první větu! hezky celý! Diky ;)

12. Statistiky!!

26. dubna 2010 v 14:40 | Steeple (Gii)
Navstevnost za minuly tyden (19.4. 2010 - 25.4. 2010) je:
Pondeli: 116
Utery: 103
Streda: 91
Ctvrtek: 99
Patek: 58
Sobota: 42
Nedele: 66

Celkem: 575
Minule: 607
Zhoršení o: 32 lidí → To není moc!!
Můj komentář: Myslím, že tyto statistiky jsou naprosto super - na to, že jsme tu snad celý pátek, celou sobotu a skoro celou neděli nebyla! Jsou slušné, díky moc! :)

Ocásek A1/1 Zazazooa :)

Velká omluva!! Problémy na levoboku x(

25. dubna 2010 v 20:33 | Steeple (Gii) |  × Ostatní :)
Moc se omluvám, že jsem tu v pátek a v sobotu nebyla, vlastně ješt celičký dnešek. Jaksi mi blbne internet a proto když se připojím, je co oslavovat. Potom mám ještě takový poloivční zákaz na PC - protože jsme se s mamkou prostě nepohodly, no, ostatně, to asi znáte, ne? Takže tu budu jen někdy x(

neví někdo heslo do PhotoShow na CABHB? Pokud ano, písněte mi prosím maila nebo ICQ (viz. pod záhlavím). Díky díky moc, jinak - spěchá to, protože to končí zítra.

Přihlášky do VVpSM se mi jen hromadí, děkuji moc :) všechny soutěžící se pokusím přidat, zbytek dodělám zítra.

Co dodat? Pokud stihnu, buodu tu fotky všech velikostí koní (od každého nějaký kůň :D) co mám - bylo nádherně a já měla super náladu, páč mi vysadili berle. Což je supér!! Pařba u mě doma, a všechno grátis :D Přijďtě :D

Nožičky Zazazooa v ateliéru :D

21.4.2010

21. dubna 2010 v 20:58 | Steeple (Gii) |  • Dny ve stáji
Ahoj!
Já jsem dneska udělala docela dost věcí. Stihla jsem dojít do schodů s berličkami v rekordním čase, ve škole to taky docela šlo. Kluci si je pořád chtěli půjčovat, to byl o ně (o mně? Ne, to ne) ale zájem :) 1. Máje - jak to tak vypadá, asi uschnu. No což, stihla jsem udělat článek o SR - prosímvás, množí se mi dotazy "proč nejsem v oblíbených" a "budeš ke mě chodit", tak vám na ně dávám odpověď:
Je to úplně normální "hodnocení" SR, nějaké jsem smazala, nějaké jsem nechala a Kiiki je v oblíbených proto, že zrušila SRka a já mám její ranch ráda! ke všem budu chodit jako normálně, jak oni ke mě tak já k nim, jako vždycky! Děkuji :) No což. Udělala jsem soutěžící do výstavy... myslím, že nějcí lidé vědí, čí to jsou koně, ale já vám to říkat nebudu - tudíš nemůžu ani zamítnout, ani odsouhlasit. Porotce pro první kolo máme, ona neví, kdo jsou jednotliví soutěžící, a vy nevíte, kdo je porotce. Takže je to anonymní zcela úplně :) Pak jsem byla s Robertem chvíli venku, protože mi přinesl budnu, kterou jsem si zapomněla u něj v batohu, a měla jsem v ní klíče - já mu říkám: nenos mi jí, vezmu si jí zítra na tréninku. On: Ne, přinesu ti jí. A za 20 minut byl u mě, tak jsme byli venku... Boože já ho žeru ♥

Sára dneska ráno vstala a okamžitě uháněla do stáje, aby si mohla užít chvilku sama s Dancerem. Pomazlila se s ním, odvedla ho do výběhu a chvilku s ním klusala, jen tak na ruce, na vodítku. Pak si na něj vylezla bez sedla a trochu si zacválala po výběhu. Pak ale viděla, že do dvorku někdo přijel a tak v klusu seskočila a hbitě hřebci odepnula vodítko. Ten se jenom ohlédl a dál ladně klusal po výběhu s Justym, který se po chvilve přidal. Scary jen koukal, co se děje a pak si něco skočil :D Odpoledne s ním jela na vyjížďku! Přináším fotky.


PROSÍM O HLAS U Loty!

21. dubna 2010 v 15:40 | Steeple (Gii) |  × Ostatní :)
Je to sice "jen" malá soutěž, ale i tak bych si jí se Slidingem, Followem a Honeym vyhrát :D Odkaz je zde:


Děkuji :) Je to pro "Steeple a její 3 koně" :D

Deviantart I.

20. dubna 2010 v 16:30 | Steeple (Gii) |  × Fotečky koní

Muhehe :D

VELKÁ VÝSTAVA pro STABLEMATES!

20. dubna 2010 v 13:33 | Steeple (Gii) |  × Závody
Ano, první ročník VVpSM je tu :D Budu jí dělat asi dvakrát do roka... Jak asi vyplývá z názvu... je jen pro STABLEMATES! Pokaždé na jiné téma :)

1. Téma je: Vyfoťte koníka ve venkovním prostředí, trávě...

Pravidla:

  • Soutěž bude mít porotce. V prvním kole se bude hodnotit prostředí, takže si dávejte pozor.
  • Kdo je porotce budu vědět jen já pro případ, že by si chtěl nějaký soutěžící "šplhnout"
  • Komentáže budou uzavřené v případě toho, že se u budete hádat a sporstě nadávat, nebo se tu vyskytne Aša s jejími bláboly...
  • Nebudete nadávat na porotu... Ona bude hodnotit spravedlivě a podle svého názoru, ne podle toho, jak je s kým kamarádksá. Beztak to porota nebude vědět - kdo je kdo, aby to bylo opravdu anonymní a na 100%.
  • Soutěž je jen pro Stablemates Breyer a Peter Stone Chips!
  • Smíte do soutěže přihlásit maximálně 4 koníky!
  • Přihláška bude zcela anonymní, takže nikdo kromě mě neuvidí položky označené hvězdičkou*
A přihláška je:

*Přezdívka:
*Jméno ranche:
Jméno koně:
Plemeno koně:
Značka koně: (PS / BH):
Zaměření:
Proč by tvůj koník měl vyhrát:
*KDO bys chtěla, aby byl porotcem? Kdo by ti vyhovoval nejvíc?

A to celé vyplněné mi pošlete na e- mail, který je pod záhlavím + fotky jednotlivých koní, pokud posíláte víc přihlášek koní v jednom e- mailu, doporučuju fotky pojmenovat podle koní, abych se s tím nehledala.

A kdo by chtěl být porotcem v prvním kole mi napíše do Zprávy Autorovi: Přezdívka stačí. Ale nesmí být v soutěži přihlášen. Z porotců si potom JÁ vyberu jednoho pro První kolo. Porotce ohodní jednotlivé koníky maximálně dvěmi větami a za to napíše velkými písmeny jesti POSTUPUJE, nebo NEPOSTUPUJE podle něj.

GOOD LUCK, EVERYBODY!!! Přihlašovat se můžete už od tři... dva... jedna... TEĎ!


Brzy udělám soutěži i logo =)

Novinky 20.4.2010

20. dubna 2010 v 13:01 | Steeple (Gii) |  × Novinky !!!

Tenhle obrázek mě jaksi přivedl také k Breyerům, tedy má na tom svůj podíl :) Pamatuju si, jak ho měla Everlinet na designu a já se jí ptala, co je to za značku - ona mi řekla že je to BH a že bude asi hodně drahý. Já o něm strašně snila a moc jsem ho chtěla, myslela jsem, že je to Newsworthy (to jsem Breyery ještě moc neznala). A nakonec jsem se k Newsovi přecijen dopídila, a SM skokana mám taky :D Takže díky, skákající bělouši a Ever :D Ty volečku můj :D

Možná jste si všimly, udělala jsem nový design, o kterém jsem psala článek. Moc se mi líbí, možná ještě poupravím okraje stránky... No jo :) Zas takový tmavý...
Udělala jsem KONEČNĚ profily všech 25ti koní. Možná jsem Vám to ještě neřekla, ale bratr si z FD přivez dvě Classic hříbátka a obě budou jakoby potomky Glossyho a Appendix. Prý mi je bude půjčovat =o) Takže ještě jim udělám v brzké době profily. On si je pojmenoval Zon a Lek, což jsou fakt divná jména (určitě mu je poradil táta :D) Takže já jim vymyslím nějaká delší a vznešenější s tím, že takhle se budou jen přezdívat.

Poupravila jsem taky menu - v nejbližší době se vrhnu na štítky do menu, jelikož blby obrázky u jednotlivých rozcestníků, tak jsem i to dala do kupy. Strašně se mi líbí, jak jsem udělala seznam koní na BSR :) Zakázala jsem tam komentáře, ale ke koním komenovat můžete :D

Asi jsem vás se Zápisem SR, co měl být do pátku nachytala co? Spočítala jsem si, kdo se zapsal, aby u mě měl malé plus. Ti co se prostě nezapsali mají smůlu, ale žádné vyhodnocení nebude, tudíž nikoho nemažu :D

Brzyk zahájím výstavu pro SM, a to jakože velikou. I ceny budou věcné a já budu potřebovat porotce, ale až budou všichni přihlášení. No, víc Vám řeknu v dalším článku.

Prosím komentáře ke všemu, ne třeba jako někdo (nechci jmenovat), kdo si přečte jen první větu a k tomu napíše do komentu jen tři slova a myslí si, že je okomenotváno a cajk... Díky :)


Mám jich ještě mnohem víc, ale to si nechám na příště =o* Fotek koní není nikdy dost, že? :)