Březen 2010

Shrnutí měsíce BŘEZEN 2010

31. března 2010 v 13:53 | Steeple (Gii) |  × Shrnutí
  • Počet článků za tento měsíc je: 86, což je rekord na tomto blogu!
  • Oslavili jsme tři měsíce, tedy čtvrtrok existence nového BSR!!!
  • Nabrali jsme rekordních 9 SR!
  • Vytvořila jsem BS Saddlery!
  • Měli jsme rekordních 698 lidí za týden, což je super!
  • Za tento měsíc navšítvilo BSR... 2.593 lidí! Což je rekord!
  • Bohužel k nám nepřibyl žádný koník...

31.3.2010

31. března 2010 v 13:43 | Steeple (Gii) |  • Dny ve stáji

↑ Je živý nebo je to model?? Model :) Ale vypadá jak živý, co? Ty groše, ten zadek, hříva a ohon...

Já:

Já jsem dneska nebyla ve škole, respektive byla, ale jen na první dvě hodiny. Dneska otiž máme (měli jsme) zbývající čtyři hodiny PSPJ - Prevence soiálně patologických jevů, což zařizuje firma PROSPE. Měli jsme to již 3× a musím říct, že to není nic moc, nemám to ráda :-/ Příjdou tam dvě dospělé holky a vyprávíme si, jsedíme v kruhu a oni se nás na něco ptají. A to právě nemám ráda. Musíme říct svůj názor. A když ho řeknu, tak do mě začnou rýpat se slovy: "No jasně," apod., což je vážně nepříjemné a kdekomu by utekla nejedna slza, i třeba jen "omylem", když se na Vás sesype třeba 10 dětí. A když ho neřekneme, tak začnou vyzvídat a rýpat do Vás a to je taky nepříjemné. Myslím, že tam se vztahy ve třídě ještě zhorší...

Web:

Protože za chvíli odjíždím na soustředění, a Vy máte přednastavené články, tak bych chtěla jen říct, že nej SR a zhodnocení, shrnutí, neboli Suma Sumárum udělám již dneska. Komentáře nad 13:30 budou počítány do dalšího měsíce.

BS Saddlery:

Moje přehodná babička mi dneska koupila 5 barevných gumiček na parellky - zelenou, modrou, zlatou, stříbrnou a vínovou, a pak ještě jednu dlouhou skoro 3 metry, a to červenou. Tak mám zas co dělat :) Pak 3 růžičky na kokardy - modrou, světle zelenou a červenou a ještě takový proužel dlouhý 30 centimetrů, který se skládá z malých kytiček (znáte ne? Proužek kytiček, prostě). Já si je budu postupně odstříhávat a třeba je lepit na podsedlovky, nebo tak :) Díky, Babi! ;o)

Koho Beru na FD:

Ano, píši Vám, koho vezmu na FD a na koho se "těšit". Protože do FD zbývá 17 dní, beze dneška! není to super?? :)

Traditionals_:
Just a Bee, OF Theodor O'Connor - vystavuje
Tracy Doughles, OF Let's go English riding set - NEvystavuje
Scary Jumper, OF Newsworthy - vystavuje (pony)

SM_:
Little Honey Dun It, CM SM, Mold Quarter horse stallion - nevystavuje
Leidy Goldy, OF SM, Mold Quarter horse mare - nevystavuje
Rouletté, OF SM, Mold Thoroughbred - nevystavuje
Tobby, OF SM, Mold Shire horse - nevystavuje
Mandarino, OF SM, Mold (nepamatuji si :D) - nevystavuje
+ Všechna nevystavující hříbátka ;)


Prosím dlouhé komentáře, k Já, Web, BS Saddlery, Traditionals a SM alespoň dvě vetičky... :(

Ohledně SR - opět...

31. března 2010 v 13:01 | Steeple (Gii)
Opět tady blafuju nějaký článek o SRkách. Nemusíte si číst, jme demokratická republika, ne? ... Tak tedy...

Všimla jsem si, že v poslední době se lidi "z ranchů" dost pohoršili. Vím, že má být SRctví zábava, ale když se někomu "upíšete" jako Spřátelený ranch, tak k tomu patří také nějaké povinosti, no ne přeci? Od toho je to Spřátelený. DVa lidé jsou vzájemné kamarádi, jsou schopni si pomoct, zvednout náladu a soucítit s nimi, i když je známe třeba jen přes Internet. A pokud někdo příjde na blog k nim, měl by jim to "oplatit" jejich návštěvou na jejich blogu. To samozřejmě neplatí jen u ranchů, ale i u blogů jako takových. Jedna věc, která mě vážně štve - a to je nepsaní komentářů ke článkům. Jak jsem řekla, zavážete- li se k nějakému ranchi, který není Váš, patří k tomu i povinnosti aby měl majitel blogu nějakou inspiraci a potěšení. Fér je, když Vám přítel návštěvu opětuje. A mě opravdu dostává, když napíšu - byť třeba jen krátký článek na svůj web - a tam se objeví dva, tři krátké komentáře typu: "To je super že jste si to užili," nebo "Obíhám SR!" na což jsme doslova ALERGICKÁ. Pokud Spřátelený "rancher" prostě komentář psát nechce, tak nenapíše, ale měl by pro to mít určitý důvod! A ne jen "Mně se prostě nechtělo," nebo určitou mezeru zakrývat nepravdou "Neměl jsem čas." To je vážně sprosté, a navíc ulhané. Důvod, jako takový, je napířklad, že ona osoba, která nenapsala komentář, má problémy doma, zákaz počítače nebo je mimo domov, kde není internetová síť. O svém odjezdu nebo zákazu na počítač by měl v první řadě informovat bloger na svém webu.
Druhá věc - zápisy a vyhazování SR. To je také velkou otázkou, jedním velkým otazníkem. Myslím, že je naprostá hloupost vyhazovat Spřátelené ranche či blogy jen za to, že nenapsal komentář k blogu, respektive dostatečně dlouhý, vezmeme- li. Ale pokud je s Vámi Váš internetový přítel jen proto, aby se zabavil a chodil k Vám jen když se JEMU zachce, to je opravdu vyčůranost třídy první. Za to by měla být letenka okamžitá a nevratná, ale s tím, že na Váš blog chodit může a bude si pročítat (resp. prohlížet) články a obrázky bez Spřátelení.
Zápisy: Myslím, že je to dobrá věc. Jakmile ale někdo napíše: Bezkonkurenčně vyhazuji lidi, kteří se nezapíšou - je v tom jeden háček. Málokdo tři minuty před konec zápisu "obskočí" své internetové známé, zdali tam nemá článek a prosbu o vynechání ze zápisů z důvodu takového a takového (srozumitelného, samozřejmě). Já se přiznám, já chodím k přeátelům, kteří se nezapsali, třeba pět minut před koncem zápisu abych toto zjistila. Protože když potom vyhodíte SR / SB, které k Vám chodilo dostatečně dobře, ale bylo zrovna tento týden na horách, pak vzniká akorát konfliktu, který málokdy končí kamarádstvím a opětným spřátelením. A o hodnocení SR / SB nemluvím vůbec, to já naprosto nesnáším - sice zjistím, jak na tom u jednotlivých lidí jsem, ale ráda to nemám, každý má svůj názor a nikdo by ho neměl nikomu brát, ale pokud kamarád nepříjde na Váš blog jeden den a ostatní chodí pořád, je blbost napsat do hodnocení "Vůbec u mě nebyl". Takto právě vzniká konfliktům, když majitelé Vašich oblíbených blogů "neumějí" hodnotit... Ti ať raději zavřou pusu a šoupají nohama.
Komentáře ke článkům: Ano, zrovna jsem se o tom s Kiiki dnes bavila. Je nehorázně sprosté, když si Váš dosud oblíbený bloger s návštěvností stoprocentní a Vaší důverou na příčce 100 článek nepřečte a komentář odvodí od předešlých. To ať raději nepíše komentář vůbec! Pořád lepší napsat komentář od srdce a s tím, že Vás to baví, než okopírovaný či odvozený komentář od předešlého! Myslím, že je to vážně hnusné. A nejhorší na tom je, že to většinou nepoznáte.

A závěr?
Já myslím, že se Češi jako kamarádi, internetoví přátelé dost pohoršili právě v těchto důvodech, co jsem psala výše. Prosím, aby si ti, co četli, vzali článek k srdci, napsali sem NEOKOPÍROVANÝ komentář o tom, co si myslí... Děkuju moc.

Nekopírovat!!!! © Steeple! A to mi připomnělo... o tom zas jindy ;)

8. Statistiky !!

29. března 2010 v 13:56 | Steeple (Gii)
Navstevnost za minuly tyden (22.3. 2010 - 28.3. 2010) je:
Pondeli: 51
Utery: 45
Streda: 42
Ctvrtek: 43
Patek: 34
Sobota: 0
Nedele: 79

Celkem: 294

MŮŽETE MI ŘÍCT, CO TO MÁ ZNAMENAT?!?!

• Co jsem přednastavila! •

28. března 2010 v 19:35 | Steeple (Gii) |  × Ostatní :)
Co jsem Vám přednastavila od 31.3. do 5.4. 2010!

1.4.: Miš Maš fotek
2.4.: Bleskovka - poznávačka + Ikonka pro Breyer maniaky :)
3.4.: Jeden Volný design :)
4.4: Živý kůň vs model :)

SEZNAM BUDE AKTUALIZOVÁM A ODKAZ BUDE POD ZÁHLAVÍM, TAK SE SEM NĚKDY VRAŤTE :)

Smutné Novinky...

28. března 2010 v 14:06 | Steeple (Gii) |  × Novinky !!!
Dneska je to přesně - na měsíc na na den - MĚSÍC, co ošklivě zahynul Benjamín Štulc. Od té doby jsem byla u jeho pomníčku několikrát. A aby toho nebylo málo... Zrovna dneska umřel můj strejda - soused, zřejmě na srdeční zástavu (infarkt, mrtvice) nebo embolii. Takže mám dvě smrti známých hnedle po měsíci, na den... :( Ale víc už o tom nebudu psát.

Udělala jsem nový design, jak jste si mohli všimnout. Myslím, že je to oproti hnědému značná změna a já jsem spokojená. Můžete hlasovat v anekět pod článkem.

Jako další novinka je, že jsem Vám přednastavila bleskovku - poznávačku. Jsou tam detaily tří koníků (kopýtko, záď a ocas) a vy musíte uhodnout tři otáázky, které se vztahují ke každému obrázku - takže celkem je tam otázek 9. Je to podle mě lehké, vše se dá najít krom jedné, kde si musíte tipnout. Ale pokud víte mold, není to nic těžkého.

Za chvíli beru ven Mandarina a Chris, v mém sedle a v mé uzdečce. Fotky přednastavím na dobu, kdy tu nebudu :) Musím to nějak rozpoložit :)

Chystám se přednasatvit ještě nějaký návodek :) Nemusím je chodit fotit ven a jsou poměrně jednoduché.
(Ochutnávka fotky z přednastaveného článku! Leňáček!)

27.3.2010

27. března 2010 v 21:08 | Steeple (Gii) |  • Dny ve stáji
Já:

No, tak já byla dneska opět na kolečkových bruslích, a pak jsem jela s Martinou a Eliškou (bez "kolobotek :D") v příšerném dešti půl kilometru přesně :) Prostě hrůza! Pak jsem byla celá promočená... ale což, však každý jednou zmokne :) Už jsem suchá, je tu teta s kamarádkou (mamky, samozřejmě) a koukají se na TýTý :)
Soustředění se blíží, jedeme už odpoledne ve středu, je to strašně blízko a já mám přednastavené zhruba 3 články, jen! Omlouvám se, ale bude jen 1 každý den, vždy okolo 1 hodiny odpolední :)

Koníci:

SM jsou rádi za novou uzdečku a předhání se, kdo se s ní první vyfotí. To štěstí už měla Ruletka a Honey, právě ji ná ma sobě Leidy Goldy, tak na ní příjde řada třeba zítra :)

Přednastavuji:

Mám pro Vás:

Fotky hříbátek + dospělých koní SM a Leidy En SCH
Pár fotek Honeyho a Ruletky (ochutnávka nad článkem, ale to je moc tmavá fotka)
Bleskovka
** Možná Další díl Vítěz Bere vše **

Tak Tak :)23.3.2010

23. března 2010 v 20:11 | Steeple (Gii) |  • Dny ve stáji
Já:

Tak já jsem dneska byla na tréninku karate, byl to pěkný záhul - dělali jsme 4 cviky po 4 sériích - a řeknu vám, že to bylo příšerné, běhat napříč po tělocvičně světlenou rychlostí s 2 kg medicimbalama... Pak protahovačka, 5 koleček sprintem okolo tělocvičny... a kdo byl poslení, ten si dával 20 kliků na dloubech + 20 sklapovaček + 1× žabáky napříč celou tělocvičnou sem a tam (a že je velká, ta tělocvička!) Prostě jsem zničená :D Pak mě provokovali kluci... A já se zeptala proč mě provokují... A oni: No, třeba se nám líbíš! A já zrudla a vylezla jsme z autobusu a začala jsem se chcehtat jak malá holka :D No nic :D

Koně:

Dneska mi přišel e- mailík s potřebnostmi na Fun Day. Ihned jsem vyplnila přihlášku do soutěže - do Ponyů přihlašuji Scaryho Jumpera - nechci si nějak přidávat, ale myslím, že má na dobré umístění, přeci jen je to štramák a ponyů není moc (Misty, News, Cef, ...??) a do Lehkých koní jsem registrovala Just a Bee. Tam se asi moc dobře neumístím, přeci jen tam bude 100% Esprit apod., ale pořád lepší než "obyčejná" Terxi, kterou má skoro každý sběratel BH (Ever, Carolee, Lady, ...). Ale což, zkusit to můžeme :D Pak jsem přihlásila i scénku, mám ji se Stablematesy a jmenuje se Jaro na Blue Star ranchi (Jaro na Modré hvězdě).

Blue Star saddlery:

Děkuji Verče za objednávku, začíná se dělat tento týden :D Daniele zítra brzy ráno posílám dvě sedýlka - sv. hnědé a černé, třmeny kov. Děkuji :)

Ostatní:

Jelikož odjíždím 31.3.2010 na soustředění (do 5.4.2010) Začínám přednastavovat, zatím jsem nafotila 24 fotek, ale přemýšlím, že je sem asi dám dřív :D Jednou z nich je Honey nahoře ↑ a krásná sněženka (a rozkvetlá) dole ↓ :D

MOC MOC PROSÍM POŘÁDNĚ KOMENTÁŘE! PAK K VÁM PŘÍJDU A OKOMENTUJI VŠE nové xD


7. Statistiky

22. března 2010 v 19:53 | Steeple (Gii)
Navstevnost za minuly tyden (15.3. 2010 - 21.3. 2010) je:
Pondeli: 86
Utery: 94
Streda: 62
Ctvrtek: 52
Patek: 96
Sobota: 90
Nedele: 87

Celkem: 567
Minule: 503
Zlepšení o: 64 lidí!

Super, ale pořád ne 600 jako přeminule. Musíme zabrat :)

22.3.2010 - Další jarní den!

22. března 2010 v 19:46 | Steeple (Gii) |  • Dny ve stáji
Především se omlouvám, že jsem tu nic moc nepřidávala, ale... vysvětlení najdete ve článku :) Dneska je Druhý jarní den, no není to super? Mám tu docela dost novinek, především ze včereška :) Půjdu postupně a začnu tedy včerejškem, 21.3.2010 :)
Včera odpoledne - hned co odjel Kuba, můj bratranec (mimochodem jsme si dělali i čokoládové fondy s ovocem, to je žrádlo!) ... jsem dojela s mamkou, Matějem, tátou a babičkou do Deichmannu - nutně jsem potřebovala nové botky, protože ty mé vošoupané DCčka už toho moc nevydrží :) A tak jsem si vybrala krásné, sametové, černé botky v tomto stylu (DC, Horsefeatrehs, Adio, ...) - jsou vážně nádherné :D A druhé... legendární... Coversky :D Yahoo xD Sice nejsou "All Star", ale i tak jsou nádherné! Jsou lehce nad kotníky, ale vážně lehce. Sladěné do pastelových barev, pruhované - růžová, té je tam nejvíc, pak fialová, různé její odstíny, i modrá a trochu zelené, krása :D) No, tak jsem se do nich hned obula a jsme kámošky :) Pak tu byla teta s její dcerou Terezkou... tak mi přinesla na půjčení hru, které jde bez cédéčka... (Jak se jmenuje náš bílý skokan Traditional?) Jmenuje se Já a můj kůň 2 (OF My horse and Me 2). Je to vážně boží hra! Už jsem jí dohrála do konce mno :D Můžete tam jezdt na vyjdy, je tam drezúra, parkur, cross (všestrannost) závody a ... krásná GRAFIKA! Dneska taky přišla teta, tak je veselo, bydlí kousek noo :D A já Vám sem vkládám nějaké foteny z Já a můj kůň 2:

http://i.neoseeker.com/p/Games/Nintendo_Wii/Adventure/Other/my_horse_and_me_2_profilelarge.jpg


http://xbox360media.ign.com/xbox360/image/article/935/935290/my-horse-and-me-2-20081203114659985_640w.jpg


Plsíím komentáře :) Děkuji :)